Gurur Aydoğan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
95
Gurur Aydoğan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gurur Aydoğan kimdir?, biyografi sitemizde Gurur Aydoğan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gurur Aydoğan kimdir? kaç yaşında?, Gurur Aydoğan kimdir? memleketi neresi, Gurur Aydoğan kimdir? evi nerede, Gurur Aydoğan kimdir? nereli, Gurur Aydoğan kimdir? instagram, Gurur Aydoğan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gurur Aydoğan kimdir? Biyografi

Gurur Aydoğan nereli? Kça yaşında?

Gurur Aydoğan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Gurur Aydoğan sevgilisi, nişanlısı kim? Oyuncu Oya Aydoğan oğlu Gurur Aydoğan babası Latif Demirbağ ve kardeşleri kim? Gurur Aydoğan hangi dizilerde oynadı? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gurur Aydoğan yaşamı ve biyografisi

Gurur Aydoğan Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Türk Yeşilçam Sineması’nın merhume oyuncularından Oya Aydoğan ve Latif Demirbağ’ın oğludur. Oynadığı dizi ve filmler gündeme geldi.

Gurur Aydoğan 8 Kasım 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi Oya Aydoğan ve babası Latif Demirbağ’dır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Gurur Aydoğan liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına İstanbul Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünde sürdürdü. Gurur Aydoğan Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi aldı ve Eric Morris Methodu üzerine çalıştı. Eş zamanlı olarak 35 Buçuk Sanat Evi’nde temel oyunculuk dersleri, kamera önü oyunculuk eğitimi ve ileri oyunculuk, seslendirme eğitimleri aldı.

Gurur Aydoğan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu,

Gurur Aydoğan kameraların karşısına ilk kez 2013 senesinde “Kedi Özledi” sinema filmi ile beyazperde de adım attı. Türk televizyonlarında ilk defa 2014 yapımı “Not Defteri” dizisinde rol alarak adını açıkladı. Bu zamandan sonra bir çok dizi filmde rol aldı. 2020 senesinde “Sen Çal Kapımı” dizisinde oynadı.

Gurur Aydoğan Başak Güröz ile aşk yaşadı ve sonrasında nişanlandı. Gurur Aydoğan boyu 1.93 cm kilosu 82 kg ve burcu Akrep’tir.

Gurur Aydoğan dizileri ve filmleri

Gurur Aydoğan dizileri? Gurur Aydoğan yer aldığı diziler ve filmler aşağıda yer alamktadır.

  • 2020 Sen Çal Kapımı
  • 2018 Ağlama Anne
  • 2018 Hürkuş: Göklerdeki Kahraman
  • 2017 Kurban – Kısa Film
  • 2016 Kanıt: Ateş Üstünde
  • 2016 Aşk Yalanı Sever
  • 2015 Sen Benimsin
  • 2014 Not Defteri
  • 2013 Kedi Özledi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.