Gürhan Altundaşar kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
261
Gürhan Altundaşar kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gürhan Altundaşar kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Gürhan Altundaşar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gürhan Altundaşar kimdir? kaç yaşında?, Gürhan Altundaşar kimdir? memleketi neresi, Gürhan Altundaşar kimdir? evi nerede, Gürhan Altundaşar kimdir? nereli, Gürhan Altundaşar kimdir? instagram, Gürhan Altundaşar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gürhan Altundaşar kimdir? Biyografi

Gürhan Altundaşar nereli? Kaç yaşında?

Gürhan Altundaşar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Gürhan Altundaşar yer aldığı diziler? Gürhan Altundaşar eşi? Gürhan Altundaşar Tiyatro dışında hangi dizilerde rol aldı? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gürhan Altundaşar yaşamı ve biyografisi    

Gürhan Altundaşar Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizlerde ve sinema filmlerinde oynadığı tiplemelerle tanınmaya başladı.

Gürhan Altundaşar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

1984 senesinde Ankara’da doğmuştur. Üniversite senelerını Eşkişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünü okumuştur. 2013 senesinde İstanbul’ dönmüştür ve tiyatro oyunlarında oynamıştır.

2016 senesinde Yılmaz Erdoğan’ın senelerdan beri sürdürdiği “BKM 2” ekibine katılmıştır. İzleyici aracılığıyla çok bi hayli beğeni alan “Açın kapıyı” gibi bir çok oyunda bulunmaktadır.

Gürhan Altundaşar eşi

Gürhan Altundaşar boyu 1.77 cm kilosu 74 kg ve burcu bilinmemekte. Gürhan Altundaşar’ın 2018 senesinde çok başarılı olan ve “Âlice Müzikali”,”Masumlar Apartmanı”,”Eltilerin Savaşı” gibi çok izlenen projelerin içinde bulunan Merve Dizdar ile evlenmiştir.

Gürhan Altundaşar diziler ve filmleri

Gürhan Altundaşar yer aldığı diziler Gürhan Altundaşar hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2020 – Bkm 2
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.