Güniz Akkuş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
1.590
Güniz Akkuş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Güniz Akkuş kimdir?, biyografi sitemizde Güniz Akkuş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Güniz Akkuş kimdir? kaç yaşında?, Güniz Akkuş kimdir? memleketi neresi, Güniz Akkuş kimdir? evi nerede, Güniz Akkuş kimdir? nereli, Güniz Akkuş kimdir? instagram, Güniz Akkuş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Güniz Akkuş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Güniz Akkuş
Doğum tarihi: 1980
Doğum yeri: Almanya
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Eski Polis
İnstagram hesabı için tıklayın

Güniz Akkuş nereli? Kaç yaşında?

Güniz Akkuş kimdir, aslen nereli, annesi, babası kim? Kaç yaşında, boyu, kilosu? Güniz Akkuş reina, korona ve Sedat Peker videosu? Güniz Akkuş yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Güniz Akkuş yaşamı ve biyografisi

Güniz Akkuş Türk eski polis memuru. Mesleğinde çeşitli durumlardan suçlu bulundu ve 3 yıl hapis yattı. Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş 2019 senesinde Fırat Şimşek ve 2020 senesinde da Sedat Peker videosu ile gündeme gelmiştir.

Güniz Akkuş Sedat Peker

Güniz Akkuş 1980 senesinde Almanya’da dünyaya gözlerini açtı. 15 yaşına kadar ailesiyle birlikte Almanya’da yaşadı. Yıllar önce tatil için geldiği Antalya’da gördüğü motorlu polis personelleri Yunuslar’a hayran kaldı. Böylelikle Türkiye’de yaşamaya ve polis olmaya karar verdi. Almanya’daki arkadaş ve sosyal etrafından hoşnut olmayan ailesi, Güniz Akkuş’un polis olmasına razı oldu.

Güniz Akkuş korona

Motosiklet tutkusu sebebiyle polis olmak isteyen Güniz Akkuş 2000 senesinde Polis Meslek Yüksek okulundan mezun oldu. Mezun olduktan sonra Polis merkezinde “Yunus Timi” olarak vazifeye başladı. Kısa sürede başarısı ile göz doldurdu ve Narkotik Şube Müdürlüğü’ne atandı.

2009 senesinde dövmeleri ile gündeme geldi. “Kolunda Pegasus, belinde M. Kemal Atatürk ve sırtında da Çince ‘Güniz’ yazan 3 dövmesi olan Güniz Akkuş, o senelerda dövmelerini şöyle açıklamıştır: “Pegasus dövmesi Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u alışını temsil ediyor. Kendimi Fatih Sultan Mehmet gibi hissediyorum. Fetheden yani”

Güniz Akkuş reina

Güniz Akkuş seneler sonra mesleğinde çeşitli durumlardan suçlu bulundu ve 3 yıl hapis yattı. Duruşu, tarzı, sosyal ilişkileri, üslubu ona “Hanımağa” lakabı verildi. 2015 senesinde 20 sabıkalıyla haraç çetesi kuran eski polis Güniz Akkuş, umreye giderek tövbe etti. Bir dönem Polat Tower Residance’de yaşadı.

Güniz Akkuş memleketi

2019 senesinde Hanımağa’ lakaplı Güniz Akkuş, eski erkek arkadaşı “Fırat Şimşek’ten hem korunma istedi hem de savcılığa giderek şikayetçi oldu.” haber başlıkları ile gündeme geldi.

Güniz Akkuş korona aşısını bulduğunu 2020 senesinde sosyal platform hesabının üzerinden şöyle açıkladı. “Bana inanmayan varsa bana hastalık bulaştırsın, aşıyı bulduk. Bu videoyu her yere ulaştıralım.”

Hanımağa Güniz Akkuş 2020 senesinde sosyal platform hesabı üzerinden Sedat Peker için hazırladığı videosunu paylaşımı yaptı. Videoda: Bana bak Sedat, sana 10 gün müddet veriyorum. Delikanlı gibi karşıma çık. Yoksa gerçek vatan sevdalıları kardeşim bir gece ansızın senin ziyaretine gelecek.” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.