Güneş Zavrak kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.241
Güneş Zavrak kimdir, nereli, kaç yaşında?

Güneş Zavrak Kimdir, biyografi sitemizde Güneş Zavrak ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Güneş Zavrak kaç yaşında?, Güneş Zavrak memleketi neresi, Güneş Zavrak evi nerede, Güneş Zavrak nereli, Güneş Zavrak instagram, Güneş Zavrak ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Güneş Zavrak Biyografi

Güneş Zavrak 25 Aralık 1988 senesinde Eskişehir’de dünyaya gözlerini açtı. Babasının adı Rüchan ve annesinin adı Seher’dir.  Ayrıca Denizcan Zavrak adında bir kardeşi bulunmaktadır. Eğitimine Eskişehir’de başladı. Liseden sonra üniversiteye Hacettepe Spor Bilimleri Teknolojisi Bölümünde sürdü.

Güneş Zavrak oynadığı diziler sevgilisi

Güneş Zavrak oyunculuk kariyerine 2010 senesinde ilk kez beyazperde de adım atarak Kaybedenler Kulübü adlı sinema filminde Ceyda rolüne hayat verdi. En büyük çıkışını 2011 senesinde Pis Yedili dizisinde hayat verdiği Dilkopat rolü ile gerçekleştirdi. Ardından 2015 senesinde Ayrılsak da Beraberiz dizisinin kadrosuna dahil oldu ve bu dizide Serpil rolüne hayat verdi. 2018 senesinde Elimi Bırakma dizisinde Mine rolünü canlandırdı. 2020 senesinde Gün On4 film projesinde Sevin rolüne hayat veren isim oldu.

Güneş Zavrak boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Güneş Zavrak boyu 1.72 cm kilosu 54 kg ve burcu Oğlak.

Güneş Zavrak yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2020 Gün On4 (Sevin)
  • 2018 Elimi Bırakma (Mine)
  • 2015 Ayrılsak da Beraberiz (Serpil)
  • 2011 Pis Yedili (Dilkopat – Damla)
  • 2010 Kaybedenler Kulübü (Ceyda)

Güneş Zavrak tiyatro oyunları

  • 2014 Hafta Sonunun Son Günü
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.