Gunel Humbetova Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
629
Gunel Humbetova Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gunel Humbetova Kimdir?, biyografi sitemizde Gunel Humbetova Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gunel Humbetova Kimdir? kaç yaşında?, Gunel Humbetova Kimdir? memleketi neresi, Gunel Humbetova Kimdir? evi nerede, Gunel Humbetova Kimdir? nereli, Gunel Humbetova Kimdir? instagram, Gunel Humbetova Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Gunel Humbetova Kimdir? Biyografi

Gunel Humbetova Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Azerbaycan Bakü’lü olan Fenomen Youtuber Gunel Humbetova güzelliği ve zekası ile hayran kitlesi kazanmaya sürdürmekte.  Gunel Humbetova aslen Azerbaycan Bakülü’dür. Bakü’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamından sonra internet ve sosyal platform alanlarına ilgi duymaya başladı. Pazarlama ve satış ağını dijital platformlar üzerinden ustaca kullanmaya başladı.

Gunel Humbetova 8 Aralık 2009 senesinde evlendi. Gunel Humbetova eşi Firuz Soliev. Çift evlendikten sonra Amerika’ya taşınmışlardır. Ayrıca çiftin bu evliliklerinden bir de kızları bulunmaktadır. Gunel Humbetova’nın eşinin ailesi yani baba tarafı Tacikistan, anne tarafı ise Özbekistan’lıdır.

Gunel Humbetova, Youtube, instagram ve diğer sosyal platform ağları üzerinde paylaşımı yaptığı ürünlerle, alışveriş, zayıflama ve makyaj videoları aracılığıyla bir hayli önemli takipçi kitlesine ve kazanca sahiptir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.