Günce Mutlu Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kim?

26.10.2021
278
Günce Mutlu Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kim?

Günce Mutlu Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kim?, biyografi sitemizde, Günce Mutlu Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kim? başlığı altında makale bir araya getirdik. Günce Mutlu Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kim? biyografisi yazımızda…

Günce Mutlu Kimdir? Kaç Yaşında? Türkan Hanımın Konağı Gökçe Kim?

Günce Mutlu kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu nedir? Biyografisi. Kısa olarak yaşamı. Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde Gökçe kim? İnstagram ve Twitter adresi ne? Bugüne kadar olduğu dizileri ve filmleri nelerdir?

(Dilerseniz bu yazıya görsel ve sesli biyografi şeklinde de ulaşabilirsiniz)

Günce Mutlu Kimdir? https://youtu.be/shJ1cgZAMAs

Günce Mutlu Kimdir?

Günce Mutlu, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. 1989 İstanbul doğumludur.
Haliç Üniversitesi Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunudur bunun yanı sıra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde de oyunculuk eğitimi almıştır.

2010 senesinde “Farklı Desenler” dizisinde oynadığı “Neşe” kişiliği ile oyunculuğa başlayan Günce Mutlu, şuana dek bir çok tiyatroda, dizide oynadı ve Neva isimli sinema filminde de yer aldı.
Çocuklar Duymasın, Türkün Uzayla İmtihanı, Güneşi Beklerken, Babam Sınıfta Kaldı, Adını Sen Koy, Arka Sokaklar olduğu dizilerden bazıları.
Bugüne kadar Salome, Jül Sezar, Benimle Oynarmısın ve Kaplumbağa adlı tiyatro oyunlarında sahne alan oyuncu, Becel Yağları reklam filminde de oynadı.

Günce Mutlu Boyu Ve Kilosu

Günümüzde TRT 1 ekranlarında yayına giren Türkan Hanım’ın Konağı isimli dizide Gökçe kişiliğine hayat veriyor.
Mega Menajerlik Ajansı ile çalışmaktadır, 1.61 boyunda ve 44 kilodur. Tam bir hayvan sever olan oyuncu, yaşantısını İstanbul’da sürdürüyor. Aktif bir biçimde İnstagram kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile 7564 takipçisi yer alıyor.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/guncemutluu/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.