Gültekin Alan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
964
Gültekin Alan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gültekin Alan Kimdir?, biyografi sitemizde Gültekin Alan Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gültekin Alan Kimdir? kaç yaşında?, Gültekin Alan Kimdir? memleketi neresi, Gültekin Alan Kimdir? evi nerede, Gültekin Alan Kimdir? nereli, Gültekin Alan Kimdir? instagram, Gültekin Alan Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gültekin Alan Kimdir? Biyografi

Gültekin Alan  Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Geçen senelerda Özgecan Aslan’ın Katili Ahmet Suphi Altındöken ve onun suç ortağı olan babası Necmeddin Altındöken’i öldüren ve yaralayan Gültekin Alan kimdir ve nerelidir sorusu bugün ülkemizin gündemine oturdu. İşte Gültekin Alan’ın hayat hikayesi.

Gültekin Alan ismini cezaevinde bulunan Ahmet Suphi Altındöken ve babası Necmeddin Altındöken’itabanca ile vurması ile açıklamaldu.

Gültekin Alan, memleketi aslen Tokat’tır. Gültekin Alan Tokat’tın Emirseyit beldesinde dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı Tokat’ta geçti. Babasının adı ise Necmi Alan’dır. Necmi Alan Tokat merkezinde Gazino işletmeciliği yapmıştır. İşletmeye gelen bir müşterisini öldürmek suçu ile Tokat Çamlıbel Cezaevi’nde 2 yıldan fazladır hapis yatmaktadır. 10 yıldan fazla bir süre cezaevinde kalan Gültekin Alan için 50 yıl hapis cezası bulunmaktadır. Çetecilik, kalpazanlık gibi ağır suçlarla yargılanmıştır. Gültekin Alan evli ve 3 çocuk babasıdır.

Gültekin Alan, geçmişte Tokat’ın Zile beldesinde, Tokat, İzmir ve en son kez da Adana F Tipi Kapalı Cezaevinde hapis yatmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.