Gülsüm Elkhatroushi Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
526
Gülsüm Elkhatroushi Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gülsüm Elkhatroushi Kimdir?, biyografi sitemizde Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? kaç yaşında?, Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? memleketi neresi, Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? evi nerede, Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? nereli, Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? instagram, Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? Biyografi

Gülsüm Elkhatroushi Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Gülsüm Elkhatroushi modanın yeni duayeni. Tesettür kıyafetlerini yeniden dizayn eden isim olarak göze çarpmaktadır. Bugün evli, iki çocuk annesi olan ünlü modacının yaşamı bir uçak yolculuğunda değişmektedir. İşte diğer ayrıntılar.

Ünlü modacı, iş kadını Gülsüm Elkhatroushi 2014 senesinde kurduğu ROHS By Gülsüm Elkhatroushi şifrketinın sahibidir.  Bir dönem Umre’ye giderken uçakta kapanmıştır. Umre dönüşünde evden çıkamayan Gülsüm Elkhatroush hem sosyal çevresi hem de ailesi aracılığıyla hayli eleştirilmiştir.

Gülsüm Elkhatroushi  bir dönem sosyal platform kanalları ile satışa başladığı modacılık anlayışını bugün büyüterek İstanbul Fatih, Florya, Başakşehir ve Bursa’da mağazalar zincirine sahiptir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.