Gülsim Ali İlhan kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
371
Gülsim Ali İlhan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gülsim Ali İlhan Kimdir, biyografi sitemizde Gülsim Ali İlhan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gülsim Ali İlhan kaç yaşında?, Gülsim Ali İlhan memleketi neresi, Gülsim Ali İlhan evi nerede, Gülsim Ali İlhan nereli, Gülsim Ali İlhan instagram, Gülsim Ali İlhan ile alakalı her detay yazımızda..

Gülsim Ali İlhan Biyografi

Gülsim Ali İlhan 24 Eylül 1993 senesinde Bulgaristan’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı ve eğitim yaşamı Bulgaristan’da geçti. Medya yaşamı katıldığı Süper Model Ford Models güzeli seçilmesi ile başladı. Bulgaristan’da tescilli güzel olduktan sonra Türkiye’de oyunculuk yapmak için kamera önü oyunculuk eğitimi aldı.

2012 senesinde ilk defa “Son Yaz Balkanlar” dizisinde oynadığı rolü ile tanındı. Bu süreci ardından çeşitli dizi filmleri takip etti. En büyük çıkışını ise 2016 senesinde “Hanım Köylü” adlı dizisinde yaptı. 2017 senesinde “Diriliş Ertuğrul” dizisinde “Aslıhan” rolünü başarı ile sürdürdü. Bu başarısı ile dönem filmlerinin aranan yüzü oldu. 2019 senesinde “Payitaht Dizisi” “Gülcemal” rolüne hayat veren Gülsim Ali İlhan bir dönem oyuncu Yus Çim ile sevgili olmuştur. 2020 senesinde “Gönül Dağı” dizisinde “Dilek” rolüne hayat verdi.

Günümüzde dizi ve film çalışmalarını ilerleten Gülsim Ali İlhan bekar ve yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Gülsim Ali İlhan boyu  1.76 cm kilosu 53 kg ve burcu Terazi.

Gülsim Ali İlhan yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2020 – Gönül Dağı (Dilek)
  • 2019 – Payitaht Dizisi (Gülcemal)
  • 2019 – Yüzleşme (Ayşegül)
  • 2017 – Diriliş Ertuğrul (Aslıhan)
  • 2016 – Hanım Köylü
  • 2016 – Seddülbahir 32 saat
  • 2012 – Son Yaz Balkanlar
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.