Gülşen Coşkun kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
244
Gülşen Coşkun kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gülşen Coşkun kimdir?, biyografi sitemizde Gülşen Coşkun kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gülşen Coşkun kimdir? kaç yaşında?, Gülşen Coşkun kimdir? memleketi neresi, Gülşen Coşkun kimdir? evi nerede, Gülşen Coşkun kimdir? nereli, Gülşen Coşkun kimdir? instagram, Gülşen Coşkun kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gülşen Coşkun kimdir? Biyografi

Gülşen Coşkun kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Kısa olarak biyografisi

Gülşen Coşkun CNN TÜRK Muhabiri kim? Gülşen Coşkun kimdir? Evli mi? Kısa olarak biyografisi sizlerle.

1985 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim ve öğrenim yaşamına Türkiye’nin Başkenti Ankara’da başladı. Bahçelievler Deneme Lisesi’ni bitirdi. Daha sonra üniversite öğrenimi başladı. 2008 senesinde Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirdi.

Gazetecilik ve muhabirlik yapma isteği onu üniversitenin ilk senesinden bu yana radyoda görev almasına neden olmuştur. Üniversitede olduğu 5 yıl süre boyunca hem haber hazırlayıp sunmuş hem de birden fazla idari görevde bulunmuştur.

Üniversitede olduğu zamanlarda Kültür Sanat programlarının bunun yanında “Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Mustafa Kibaroğlu ile dış politika programı hazırlayıp sunmuştur.

Henüz üniversite saatleri civarındayken UNHCR başta olmak üzere TRT Ankara Radyosu ve Star Haber’de stajyer olarak görev almıştır.

Medya ve muhabirlik kariyerine Üniversitenin 2. sınıfında CNN TÜRK’e stajyer olarak başladı. Bu kariyer yolculuğu hala CNN TÜRK’te sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.