Gülşah Saraçoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
88
Gülşah Saraçoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gülşah Saraçoğlu kimdir?, biyografi sitemizde Gülşah Saraçoğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gülşah Saraçoğlu kimdir? kaç yaşında?, Gülşah Saraçoğlu kimdir? memleketi neresi, Gülşah Saraçoğlu kimdir? evi nerede, Gülşah Saraçoğlu kimdir? nereli, Gülşah Saraçoğlu kimdir? instagram, Gülşah Saraçoğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gülşah Saraçoğlu kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Gülşah Saraçoğlu
Doğum tarihi: 1 Ocak 1981
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.63 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşanmış (Selçuk Yentur ile)
Meslek: Modacı
İnstagram hesabı için tıklayın

Gülşah Saraçoğlu nereli? Kaç yaşında?

Gülşah Saraçoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Gülşah Saraçoğlu’nun kilolu hali? Gülşah Saraçoğlu estetikleri? Evli mi? Sevgilisi, eşi, oğlu kim? Kaç kez evlendi? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gülşah Saraçoğlu yaşamı ve biyografisi

Gülşah Saraçoğlu Türk Modacı bunun yanı sıra televizyon ekranlarında moda yarışma programlarında jüri kullanıcı hesabı yapmaktadır. Türkiye’de bir dönem verdiği kiloları ile gündeme gelmiştir. 2011 senesinde Hollywood yıldızı Nicole Kidman’a Oscar Töreni’nde elbise dikmesi ile büyük bir çıkış yakalamıştır.

Gülşah Saraçoğlu estetikleri

Gülşah Saraçoğlu 1 Ocak 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Moda ve sanat dünyasına ufak yaşlarda ilgi duymaya başladı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Modacı olma yolunda kariyerinin ilk adımlarını lise saatleri civarındayken ünlü modacı Dilek Hanif’in asistanlığını yaparak başladı.

Mesleki kariyerinde ilk çalışmasını şarkıcı Hande Yener için yaptı. Ardından Nazan Öncel, Seda Sayan, Sibel Can, Demet Akalın, Ajda Pekkan,  Nükhet Duru ve Bülent Ersoy için kostümler tasarladı. 2011 senesinde Heute Couture atölyesinde Hollywood yıldızı Nicole Kidman’a Oscar Töreni’nde elbise dikti ve bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Gülşah Saraçoğlunun kilolu hali

2016 senesinde mide cerrahi operasyonu oldu ve 80 kilodan 53 kiloya düştü. Gülşah Saraçoğlu özel yaşamında çok fazla evlilikleri ile gündem oldu.

Gülşah Saraçoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Gülşah Saraçoğlu 2010 senesinde Selçuk Yentur ile evlendi ve 2012 senesinde yollarını ayırdı ve boşandı. 2014 senesinde eski eşi Selçuk Yentur yeniden evlendi ve 2015 senesinde tekrar boşandı. Aradan 3 yıl geçtikten sonra 11 Ocak 2018 tarihinde Selçuk Yentur ile yeniden nişanlandı. Acak kısa süre sonra nişanı da bozdu. Gülşah Saraçoğlu ve Selçuk Yentur’un evliliklerinden Aslan Yentur adında bir oğlu bulunmaktadır.

Gülşah Saraçoğlu oğlu

Günümüzde Dubai’de mağazası bulunan Gülşah Saraçoğlu uzun süredir iş adamı Gökhan Göz ile birliktedir.

Gülşah Saraçoğlu sevgilisi

Gülşah Saraçoğlu televizyon dünyasına 2011 senesinde FOX TV ekranlarında “Sen Yeter ki İste” isimli program ile adım attı. 2020 senesinde TV8 ekaranlarında “Doya Doya Moda” adlı yarışma programında jüri üyesi oldu. 

Gülşah Saraçoğlu TV Programları

Gülşah Saraçoğlu jürisi olduğu televizyon moda yarışma programları aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 TV8 Doya Doya Moda (jüri üyesi)
  • 2011 FOX TV Sen Yeter ki İste (Sunucu)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.