Gülnihal Eren kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
746
Gülnihal Eren kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gülnihal Eren kimdir?, biyografi sitemizde Gülnihal Eren kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gülnihal Eren kimdir? kaç yaşında?, Gülnihal Eren kimdir? memleketi neresi, Gülnihal Eren kimdir? evi nerede, Gülnihal Eren kimdir? nereli, Gülnihal Eren kimdir? instagram, Gülnihal Eren kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gülnihal Eren kimdir? Biyografi

Gülnihal Eren nereli? Kaç yaşında?

Gülnihal Eren kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Gülnihal Eren  evli mi, sevgilisi kim? Gülnihal Eren  boy kilo yaş bilgileri. Gülnihal Eren  ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gülnihal Eren yaşamı ve biyografisi

Gülnihal Eren Diş hekimi ve diş eti hastalıkları cerrahisi uzmanıdır. Aynı zamanda fenomendir. Binlerce takipçisi bulunmaktadır. Renkli fotoğraf kareleri ve paylaşımları ile tanınmaktadır.

gülnihal eren

Gülnihal Eren 13 Haizran 1984 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen İzmir Karşıyakalıdır. Eğitimine burada başladı. İzmir Karşıyaka Anadolu Lisesi’ni tamamaldıktan sonra  üniversite eğitim hayatına Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde sürdü. Bir dönem Amerika Birleşik Devletleri’nde akademik çalışmalar yaptı ve Boston’da yaşamını sürdürdü. 2012 senesinde doktorasını bitirdi.

gülnihal eren yaşı kaç yaşında

Gülnihal Eren şimdilerde diş eti hastalıkları alanında eşi ile birlikte klinik işletmektedir. Gülnihal Eren İzmir’de yaşamaktadır. Gülnihal Eren boyu 1.78 cm kilosu 57 kg burcu Gülnihal Eren Çağdaş Eren ile evlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.