Gülçin Karakaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
152
Gülçin Karakaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gülçin Karakaya Kimdir, biyografi sitemizde Gülçin Karakaya ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gülçin Karakaya kaç yaşında?, Gülçin Karakaya memleketi neresi, Gülçin Karakaya evi nerede, Gülçin Karakaya nereli, Gülçin Karakaya instagram, Gülçin Karakaya ile alakalı her detay yazımızda..

Gülçin Karakaya Biyografi

Gülçin Karakaya kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, mesleği, ne iş yapıyor, ne iş yapar, ailesi, annesi ve babası, instagram hesabı? İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya evlendi. Gülçin Karakaya ne zaman evlendi? Gülçin Karakaya İbrahim Tatlıses’in sevgilisi hangi üniversiteden mezun? Gülçin Karakaya aslen nereli, boy kilo yaş, burcu, doğum tarihi, estetiksiz, yer aldığı diziler, hangi dizilerde oynadı? Gülçin Karakaya kimdir nerelidir, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Gülçin Karakaya ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile 2 yıllık birlikteliği nedeni ile gündeme geldi ve bu biçimde tanınmaya başladı. Gülçin Karakaya İbrahim Tatlıses’in manikürcüsüdür. Lakin İbrahim Tatlıses kendi asistanı olarak tanıtmıştır.

Gülçin Karakaya 1994 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başlayan Gülçin Karakaya meslek olarak manikürcülük yaptı. Gülçin Karakaya 2018 senesinde İbrahim Tatlıses ile sevgili oldu. Daha önce ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in manikürcüsü olan Gülçin Karakaya İbrahim Tatlıses’ten 42 yaş ufak. Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses ise 68 yaşında, farklı evliliklerinden 7 çocuğu ve 9 torunu bulunmaktadır.

İbrahim Tatlıses ilk evliliğini Adalet Durak ile ikinci evliliğini 1979 senesinde oyuncu Perihan Savaş ile üçüncü evliliğini 2011 senesinde Ayşegül Yıldız ile yaptı.

İbrahim Tatlıses Derya Tuna ile birlikteliğinden İdo Tatlıses ve diğer evliliklerinden Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak, Ahmet Tatlı, Elif Ada Tatlı, Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı isimlerinde toplam 7 çocuğu dünyaya gözlerini açtı.

Gülçin Karakaya İbrahim Tatlıses ile Mayıs 2021 senesinde nikah masasına oturdu. İbrahim Tatlıses beşinci kez evlenmiş oldu.

Gülçin Karakaya boyu 1.68 cm kilosu 58 kg ve burcu Boğa. Gülçin Karakaya instagram hesabı için tıklayın.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.