Gülçin Hatıhan kimdir, Gülçin Hatıhan kaç yaşında? Nereli

24.09.2021
586
Gülçin Hatıhan kimdir, Gülçin Hatıhan kaç yaşında? Nereli

Gülçin Hatıhan (Hercai Dizisi Handan) Kimdir?, Gülçin Hatıhan kaç yaşında, Gülçin Hatıhan memleketi neresi. Biyografi bölümümüzde Gülçin Hatıhan (Hercai Dizisi Handan) Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mesleği Oyuncu olan Gülçin Hatıhan 21 Aralık 1972 tarihinde doğmuştur. Gülçin Hatıhan biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Gülçin Hatıhan kimdir

Gülçin Hatıhan (Hercai Dizisi Handan)

Hercai Dizisi Handan Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Gülçin Hatıhan Kaç Yılında Doğmuştur?

Gülçin Hatıhan 21 Aralık 1972 doğumludur.

Gülçin Hatıhan Nerede Doğmuştur?

Gülçin Hatıhan İstanbul doğumludur.

Gülçin Hatıhan Kaç Yaşındadır?

Gülçin Hatıhan 47 yaşındadır. 

Gülçin Hatıhan’ın Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Gülçin Hatıhan 1.70 cm boyunda ve 56 kilodadır.

Gülçin Hatıhan’ın Göz Rengi Nedir?

Gülçin Hatıhan’ın göz rengi kahverengidir.

Gülçin Hatıhan’ın Burcu Nedir?

Gülçin Hatıhan 21 Aralık doğumlu olduğundan dolayı Yay burcudur.

Gülçin Hatıhan Nereden Mezun Olmuştur?

Gülçin Hatıhan, İlk ve orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Hatıhan, ilk egitimini tiyatro Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. 

Gülçin Hatıhan Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Gülçin Hatıhan, 2004 senesinden beri oyunculuk ve yönetmenlik yapmaktadır. Gülçin Hatıhan, Kaygısızlar, Bay Kamber, Küçük Kadınlar, Çılgın Bediş, Çocuklar Duymasın, Avrupa Avrupa, Bir Günah Gibi, Suskunlar, Hıyanet Sarmalı Poyraz Karayel, Çukur, İstanbullu Gelin, Kocaman Ailem gibi dizilerde rol almıştır. Şu aralar ise Atv ekranlarında yayına giren Hercai dizisinde Handan Şadoğlu kişiliğine hayat vermektedir.

Gülçin Hatıhan’ın Yurt Dışı Deneyimi

Gülçin Hatıhan, 1999 senesinde gittiği New York’ta 10 yıl yaşayan Gülçin Hatıhan, Broadway’de ilk kez sahnelenen Türk müzikallerinin; Hisseli Harikalar Kunmpanyası, 2009, Beacon Theater, NY yönetmenliğini yapmıştır. New York’ta da oyuncu, sunucu ve yönetmen olarak çalışmaya devam etmiş, 2007 senesinde Turkish-American Art Society of New York’u kurmuştur. Bu kumpanya ile Broadway’de ilk Türk müzikalini yönetmen ve ortak yapımcı olarak sahneye koyan Gülçin Hatıhan, ekibin bunun yanı sıra genel sanat yönetmenliğini de üstlenmiştir. New York’taki bu uzun yolculuğundan; 3 kısa film, 12 tiyatro oyunu, 3 müzik video, 6 reklam filmi yönetmenliği yapmıştır. 2010 senesinde ise Türkiye’ye geri dönmüştür.

Gülçin Hatıhan’ın Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Gülçin Hatıhan’ın Instagram hesabı olan @ghatihan’ın 175 bin takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise (@ghatihan) 7bin takipçisi bulunmaktadır.

Adı Soyadı:
Gülçin Hatıhan
Meslek:
Oyuncu
Doğum Tarihi:
21 Aralık 1972
Boyu:
170 cm
Kilosu:
56 kg
Göz Rengi:
Kahverengi
Sevgilisi:
Bilinmiyor
Burcu:
Yay
Eğitimi:
Müjdat Gezen Sanat Merkezi
Doğum Yeri:
İstanbul
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.