Gülbin Vardar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
254
Gülbin Vardar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gülbin Vardar kimdir?, biyografi sitemizde Gülbin Vardar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gülbin Vardar kimdir? kaç yaşında?, Gülbin Vardar kimdir? memleketi neresi, Gülbin Vardar kimdir? evi nerede, Gülbin Vardar kimdir? nereli, Gülbin Vardar kimdir? instagram, Gülbin Vardar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gülbin Vardar kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Gülbin Vardar
Doğum tarihi: 1 Ocak 1979
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Lise
İlişkisi: Boşanmış (Ali Uğur Akbaş ile)
Meslek: Oyuncu, Şarkıcı, Sunucu
İnstagram hesabı için tıklayın

Gülbin Vardar nereli? Kaç yaşında?

Gülbin Vardar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Gülbin Vardar evli mi, sevgilisi kim? Çocuğu var mı? Gülbin Vardar Ali Uğur Akbaş eski eşi, Gülbin Vardar Caner Toygar ile Esra Erol programına katılmıştı. Gülbin Vardar instagram hesabı kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gülbin Vardar yaşamı ve biyografisi

Gülbin Vardar Türk oyuncu, şarkıcı ve sunucudur. İşadamı Ali Uğur Akbaş’ın eski eşidir. Medya, basın ve magazin gündemine boşandığı eşi Ali Uğur Akbaş ve oyuncu Yeliz Yeşilmen ile yer almıştır. 

Gülbin Vardar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Gülbin Vardar 1 Ocak 1979 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Kadıköy Kız Koleji’nde eğitim gördü. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına devam etmedi. Gülbin Vardar iş yaşamına ilk kez özel bir havayolu şifrketinda hostes olarak çalışmaya başladı. Ardından sahne yaşamı başladı. Müzik kariyerinde bi hayli hızlı bir yükseliş yakaladı.

Gülbin Vardar müzik dünyasında bi hayli beğeni alan sanatçılar içinde bulunmaktadır. Türkiye’nin prestijli mekanlarında sahne alman ve müzik yaşamını ilerleten Gülbin Vardar “Alayına Gider” adlı albümünü müzik severler ile bir araya getirdi. Gülbin Vardar özel yaşamında iş adamı Ali Uğur Akbaş ile bir evlilik gerçekleştirdi. Bu evliliklerinden iki kız çocukları dünyaya gözlerini açtı. Lakin evliliğin ilerleyen senelerında Gülbin Vardar iş adamı Ali Uğur Akbaş ile yollarını ayırmak durumunda kaldı ve boşanmışlardır.

Gülbin Vardar’ın eki eşi  iş adamı Ali Uğur Akbaş ile boşanmasının sonrasında Ali Uğur Akbaş oyuncu Yeliz Yeşilmen ile evlendi. Gülbin Vardar 2017 senesinde Esra Erol’un sunduğu İzdivaç programına katılarak Caner Toygar ile yan yana geldi. 2020 senesinde Erol Köse ve İlker Koç’a yaptığı açıklamalarda; “Yuvamı Yeliz Yeşilmen yıktı” demiştir.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.