Gülay Özdem Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
593
Gülay Özdem Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gülay Özdem Kimdir?, biyografi sitemizde Gülay Özdem Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gülay Özdem Kimdir? kaç yaşında?, Gülay Özdem Kimdir? memleketi neresi, Gülay Özdem Kimdir? evi nerede, Gülay Özdem Kimdir? nereli, Gülay Özdem Kimdir? instagram, Gülay Özdem Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Gülay Özdem Kimdir? Biyografi

Gülay Özdem Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Gülay Özdem eşi kim ve kiminle evli? Gülay Özdem kimdir, kaç yaşında, nereli? İnstagram hesabı ne? Gülay Özdem CNN Türk’ten kovuldu mu? Haber Global Gülay Özdem ile ‘’Günün Sonu’ programının sunucusu kimdir? İşte Gülay Özdem yaşamı.

Gülay Özdem, 15 Mayıs 1977 senesinde  İstanbul‘da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğreniminin sonrasında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü kazandı.  Üniversiteyi çeşitli nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldı.

Bunun yanı sıra İzmir’de yerel bir radyoda işe başladı. Kariyer yolculuğu burada başladı. Çeşitli radyolarda görev aldıktan sonra bir sonraki surağı Best FM oldu. Bu sıralarda artık haber spikerliğine başladı.

Dönemin popüler müzik kanalı olan MMC TV , Tatlıses TV, Cine5, ATV,  TV8 kanalında çeşitli formatlarda farklı projelere imza attı.

Kariyer yolculuğunun bir sonraki durağı Kanal 24 oldu. Burada “Sesler Yüzler Mekanlar” programı ve Moderatör olarak görev aldı.

Medyada kariye basamaklarına NTV’de Gece Bülteni sunarak sürdü. Bir sonraki basamağı HaberTürk TV oldu. Burada “1 Gün” programını sundu.

Gülay Özdem, Pana Sinema Akademisi’nde oyunculuk dersleri de aldı. Özel yaşamında evlendi. Lakin bu evliliği çok uzun sürmedi. Boşandı.

2010 senesinde TRT Haber ekranlarında hafta içi her gün “10’dan Sonra” isimli programı sundu.

Kariyer yolculuğuna bu sefer A Haber sürdü.  “A4 Gece Kuşağı ve “Uykusuz Her Gece”programını sundu.

2012 senesinde FOX TV’de “Fox Gece” isimli programı sundu.  Daha sonra online mecrada yayın yapan netD.com  ‘da “Gülay Özdem’le bir gecelik” programını sundu.

2017 senesinde CNN Türk ekranlarında yerini aldı.  transfer olan Özdem, 5 Haziran 2017 tarihinden Burada ‘Güne Herkese Merhabalar’ programını sundu.

Gülay Özdem, şimdilerde Haber Global ekranlarında ‘’Günün Sonu’ programını sunmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.