Greta Fusco kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
2.370
Greta Fusco kimdir, nereli, kaç yaşında?

Greta Fusco Kimdir, biyografi sitemizde Greta Fusco ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Greta Fusco kaç yaşında?, Greta Fusco memleketi neresi, Greta Fusco evi nerede, Greta Fusco nereli, Greta Fusco instagram, Greta Fusco ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Greta Fusco Biyografi

Greta Fusco kimdir, kaç yaşında, son hali, şimdiki hali, wikipedia bilgileri. İftarlık Gazoz sinema filmi ve oynadığı HOMS 2016 A.D. filmleri ile hafızalarda bulunan Türk kökenli İtalyan oyuncu Greta Fusco kabiliyetleri ile sahneleri dolduruyor.

Greta Fusco kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, oynadığı diziler, sevgilisi Boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi, İnstagram

Greta Fusco 2005 senesinde İtalya’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi Türk asıllı İtalyan sanatçı Yasemin Sannino ve babası ise ünlü Hollywood aktörü Cosimo Fusco‘dur. Yaşamını İtalya’da ilerleten ve Türkçe bilmeyen Greta Fusco ilk oyunculuk deneyimini beyazperde de 2015 senesinde İftarlık Gazoz adlı sinema filmi ile gerçekleştirdi. Aynı yıl yönetmen koltuğunda babası Cosimo Fusco’nun oturduğu HOMS 2016 A.D. filminde rol aldı.

Greta Fusco kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, dizileri, sevgilisi

İftarlık Gazoz sinema filmi için özel olarak davet edilen Greta Fusco Türkçe bilmediği için oyuncu koçu Ümmü Putgül’den eğitimler aldı. Annesi Yasemin Sanino ise İftarlık Gazoz sinema filmde müzik öğretmenine hayat veren isim oldu. Greta Fusco İftarlık Gazoz sinema filmde Berna rolüne hayat verdi.

Greta Fusco Türkiye’de 2016 senesinde vizyona giren İftarlık Gazoz sinema filminin sonrasında ülkesi İtalya’ya geri döndü ve eğitim hayatına oyunculuk çalışmalarına İtalya’da sürdürmektedir.

Greta Fusco yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2016 İftarlık Gazoz (Berna)
  • 2016 HOMS 2016 A.D.  
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.