Gözde Yılmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
984
Gözde Yılmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gözde Yılmaz kimdir?, biyografi sitemizde Gözde Yılmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gözde Yılmaz kimdir? kaç yaşında?, Gözde Yılmaz kimdir? memleketi neresi, Gözde Yılmaz kimdir? evi nerede, Gözde Yılmaz kimdir? nereli, Gözde Yılmaz kimdir? instagram, Gözde Yılmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gözde Yılmaz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Gözde Yılmaz
Doğum tarihi: 1 Ocak 1988
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 58 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Onur Saylak ile)
Meslek: Menajer
Twitter hesabı için tıklayın

Gözde Yılmaz nereli? Kaç yaşında?

Gözde Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Gözde Yılmaz menajer Onur Saylak sevgilisi hamile mi? Gözde Yılmaz yönetmen ve oyuncu Onur Saylak ile ne zamandan beri birlikte? Onur Saylak sevgilisi Gözde Yılmaz menajer kim, yer aldığı diziler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gözde Yılmaz yaşamı ve biyografisi

Gözde Yılmaz Türk Muhabir ve Menajer’dir. 2017 senesinde adını yönetmen ve oyuncu Onur Saylak ile açıkladı ve medya magazin dünyasında tanınmaya başladı.

Gözde Yılmaz menajer Onur Saylak sevgilisi hamile

Gözde Yılmaz 1 Ocak 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Kültür Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünde sürdü. Ayrıca eş zamanlı olarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde eğitim almaya başladı.

Gözde Yılmaz medyada kariyerine ilk kez muhabir olarak adım attı. 2008 senesinde Türkiye’nin ileri gelen cast ajanslarından Ayşe Barım‘ın sahip olduğu ID İletişim çatısı altında bulunan birden fazla sanatçı ile birlikte dizi ve filmlerin basın danışmanlığı görevini yürütmeye başladı. 2017 senesinde oyuncu Onur Saylak’ın menajerliğini üstlenen Gözde Yılmaz kısa bir süre sonra oyuncu Onur Saylak ile sevgili oldu. İş arkadaşlıkları aşka dönen Onur Saylak ile Gözde Yılmaz 2018 senesinden bu yana sanatçı Onur Saylak’ın Bağdat Caddesi’ndeki evinde oturmaya başladı.

Onur Saylak ve menajer Gözde Yılmaz, ilk kez 24 Kasım 2017 tarihinde birlikte kayıt edildi. Aradan geçen 2 yılın sonrasında  Onur Saylak 2019 senesinde aşkı Gözde Yılmaz için instagram hikayesinde romantik bir paylaşım yaparak magazin gündemine geldi.

Gözde Yılmaz 2017 senesinden beri birlikte olduğu Onur Saylak’tan hamile. oyuncu Onur Saylak önceden 6 yıl Tuğba Büyüküstün ile evli kalmış ve bu evliliğinden “Toprak” ve “Maya” adında 2 çocuğu dünyaya gözlerini açtı. Onur Saylak ve menajer Gözde Yılmaz birlikteliğinden sonra Onur Saylak üçüncü kez baba olmanın hayacanını yaşamaya başladı. Onur Saylak ve menajer Gözde Yılmaz nikah merasimi veya evlilikleri ile alakalı halen bir bilgi yoktur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.