Gözde Şeker Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
277
Gözde Şeker Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gözde Şeker Kimdir?, biyografi sitemizde Gözde Şeker Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gözde Şeker Kimdir? kaç yaşında?, Gözde Şeker Kimdir? memleketi neresi, Gözde Şeker Kimdir? evi nerede, Gözde Şeker Kimdir? nereli, Gözde Şeker Kimdir? instagram, Gözde Şeker Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gözde Şeker Kimdir? Biyografi

Gözde Şeker Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Gerçek adı Gözde Şeker. Doğum tarihi 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Bugün 31 yaşında. Eğitim durumuna Lisans ve evlidir.

Güzel sunucu İstanbul Üniversitesi Edebiyat bölümünden mezun olmuştur.

İşte diğer detaylar. Gözde Şeker Kimdir? Nereli? Kısa olarak Biyografisi Gözde Şeker eğitim yaşamına Aydın Doğan Anadolu İletişim Lisesi’nde başladı. Dönemin televizyon kanalı olan CNBC-E haber merkezinde staj yaparak medya kariyerine adım atmıştır.

Daha sonra CNBC-E profesyonel ekibine dahil oldu. 5 yılı aşkın bir süre CNN Türk kanalında yapım asistanı ve ekonomi muhabiri olarak görev almıştır.

Üniversite kariyeri İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünde tamamlamıştır. Gözde Şeker üniversite öğreniminden sonra TRT Türk kanalına geçmiştir.

Bir dönem yurt dışı temsilcisi olarak Bosna Hersek’e yerleşmiştir.

Gözde Şeker şimdilerde Habertürk ekranlarında “Hafta Sonu Haberleri” ile Habertürk ekran yüzü olmayı sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.