Gözde Atasoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
216
Gözde Atasoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gözde Atasoy kimdir?, biyografi sitemizde Gözde Atasoy kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gözde Atasoy kimdir? kaç yaşında?, Gözde Atasoy kimdir? memleketi neresi, Gözde Atasoy kimdir? evi nerede, Gözde Atasoy kimdir? nereli, Gözde Atasoy kimdir? instagram, Gözde Atasoy kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gözde Atasoy kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Gözde Atasoy Kökçü
Doğum tarihi: 15 Nisan 1985
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.75 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Emirhan Kökçü ile)
Meslek: Haber Spikeri, Sunucu
İnstagram hesabı için tıklayın

Gözde Atasoy nereli? Kaç yaşında?

Gözde Atasoy kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve hangi burç? Gözde Atasoy evli mi, kiminle evlendi, eşi kimdir, çocuğu var mı? Gözde Atasoy hangi kanallarda çalıştı kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Gözde Atasoy yaşamı ve biyografisi

Gözde Atasoy Türk televizyon sunucusu ve spikerdir.  Kanal D ve CNN Türk ekran yüzü olarak tanınmaktadır.

Gözde Atasoy kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve hangi burç

Gözde Atasoy 15 Nisan 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Trabzon’dur. Eğitim ve öğrenimine İstanbul Nişantaşı’nda başlayan Gözde Atasoy Nişantaşı Işık Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde sürdü. Üniversiteden mezun olduktan sonra Amerika’ya giderek Golden Gate University’de pazarlama alanı üzerinden yüksek lisansını bitirdi.

Gözde Atasoy televizyonculuk kariyerine ilk kez 2009 senesinde BJK TV’de spikerlik yaparak adım attı. 2011 senesinde CNN Türk ekranlarına geçti. 2012 senesinde Kanal D hafta sonu Ana Haber Bülteni’ni sudu. 2013 senesinde ise hafta içi Euro D Ana Haber bültenini sundu.

Gözde Atasoy estetik

Gözde Atasoy “Best Buddies” programının Türkiye Arkadaşlık Elçisi görevini üstlenen isim oldu. Gözde Atasoy özel yaşamında 2014 senesinde Muğla Bodrum’da işadamı Emirhan Kökçü ile nikah masasına oturdu. 2018 senesinde “Ela” adında bir kız çocuğu dünyaya gözlerini açtı. İngilizce bilen Gözde Atasoy seyahat, gezi, kitap ve spor yapmayı sevmektedir.

Gözde Atasoy 2018 senesinde CNN Türk çatısı altında çalışmaya başladı ve  CNN Türk ekranlarında “Bugün” programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Gözde Atasoy hangi kanallarda çalıştı?

Gözde Atasoy çalıştığı ulusal TV kanaları aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2020 CNN Türk Haber Spikeri
  • 2017 Kanal D Haber Spikeri
  • 2013 CNN Türk Haber Spikeri
  • 2009 Beşiktaş TV Sunucu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.