Görkem Şarkan kimdir, Görkem Şarkan kaç yaşında?

05.11.2021
36
Görkem Şarkan kimdir, Görkem Şarkan kaç yaşında?

Görkem Şarkan kimdir, biyografi bölümünde Görkem Şarkan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Görkem Şarkan kaç yaşında?, Görkem Şarkan memleketi neresi, Görkem Şarkan facebook, Görkem Şarkan nereli, Görkem Şarkan instagram, Görkem Şarkan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Görkem Şarkan kimdir? başlığımızın detayları..

Görkem Şarkan Kimdir – Görkem Şarkan Biyografi

1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Görkem Şarkan, girdiği Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitiminin 4.senesinde terketti.Aynı yıl girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde 2013 senesinde mezun oldu. 

  Görkem Şarkan,2010 senesinde bir tiyatro grubu kurmuş, bu tiyatro için birden çok oyun yazıp sahnelemiştir.Klip yönetmeni, aranjör ve besteci olarak da tecrübeleri bulunmaktadır. İlk ekran tecrübesini ise “Bizim Yenge” isimli dizi ile yaşamıştır.Ardından Sevdaluk dizisinde rol almış ve bu dizide Tayyar Kocabaş kişiliğini canlandırmıştır. Kanal D’nin Altınsoylar dizisinde Emin kişiliğini canlandırmıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.