Görkem Karaaslan kimdir, Görkem Karaaslan kaç yaşında?

05.11.2021
149
Görkem Karaaslan kimdir, Görkem Karaaslan kaç yaşında?

Görkem Karaaslan kimdir, biyografi bölümünde Görkem Karaaslan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Görkem Karaaslan kaç yaşında?, Görkem Karaaslan memleketi neresi, Görkem Karaaslan facebook, Görkem Karaaslan nereli, Görkem Karaaslan instagram, Görkem Karaaslan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Görkem Karaaslan kimdir? başlığımızın detayları..

Görkem Karaaslan Kimdir – Görkem Karaaslan Biyografi

2002  Mersin doğumlu Görkem Karaaslan’ youTuber ve sosyal platform fenomenidir. YouTube ve sosyal platformya ilk adımlarını eğlence videoları ile atmıştır.

 Görkem Karaaslan yalnızca Türkiye’den değil, Azerbaycan, Almanya, Amerika ve Fransa’da da bi hayli tanınan biridir. Eğlence ve komedi içerikli videolar ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Yeni başlayan bir çok içerik üreticiye de ilham kaynağı olmaktadır.

Görkem Karaaslan’ın sosyal platformda 50 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Youtube kanalına Vlog videoları, kısa film ve tepki videoları gibi keyifli videolar hazırladığını, bunları yaparken fazla eğlendiğini ve haftanın 4 günü yeni video yüklediğini belirtmiştir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.