Gönül Dağı Veysel Kim? Semih Ertürk Kimdir? İnstagram Adresi

26.10.2021
691
Gönül Dağı Veysel Kim? Semih Ertürk Kimdir? İnstagram Adresi

Gönül Dağı Veysel Kim? Semih Ertürk Kimdir? İnstagram Adresi, biyografi sitemizde, Gönül Dağı Veysel Kim? Semih Ertürk Kimdir? İnstagram Adresi başlığı altında makale bir araya getirdik. Gönül Dağı Veysel Kim? Semih Ertürk Kimdir? İnstagram Adresi biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Gönül Dağı Veysel Kim? Semih Ertürk Kimdir? İnstagram Adresi

TRT1 ekranlarında yayına giren Gönül Dağı dizindeki Veysel kim? Semih Ertürk kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu, burcu ve kilosu. Bugüne kadar yer aldığı diziler ve filmler. İnstagram ve Twitter adresi.

(Dilerseniz video biyografi şeklinde de yazımıza ulaşabilirsiniz) https://youtu.be/lVl9Y-jyEHs

Semih Ertürk Biyografi

Gönül Dağı Veysel Kim? Semih Ertürk Kimdir? Kaç Yaşında?

Semih Ertürk, 14 Ekim 1993’te İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.
İlk etapta reklam filmleriyle ve tiyatro oyunları ile kariyerine başlayan oyuncu ilk profesyonel kamera önü oyunculuk deneyimini 2015 senesinde “Yok Artık” adlı sinema filminde Apaci rolü gerçekleştirdi.
Daha sonra 2016’da Atv ekranlarında yayına giren ve başrolünde Oktay Kaynarca’nın olduğu “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Taner kişiliğine hayat verdi.
Yakın gelecekte Mehmetçik Kut’ul Amare dizisinde Said kişiliği ile bulunan Semih Ertürk şu aralar Gönül Dağı dizisinde Veysel kişiliğine hayat veriyor.

Semih Ertürk İnstagram Adresi

Terazi burcu olan genç oyuncu 1.76 boyunda ve 66 kilo. Tam bir hayvansever ve özellikle köpekleri çok seviyor.
At binme hususunda bi hayli usta olan oyuncunun müzikle de arası bi hayli iyi ve klarnet çalabiliyor.
Hem oyunculuktaki başarısı hem de yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken genç yetenek, geleceği göz alıcı olan oyuncular içinde belirtiliyor.
Sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanan Semih Ertürk’ün bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile İnstagram hesabında 15.000’e yakın takipçisi yer alıyor.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/semiherturk/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.