Gönül Dağı Elif Hemşire Kimdir? Zümre Meğreli Kimdir? Dizileri! Boyu

25.10.2021
1.604
Gönül Dağı Elif Hemşire Kimdir? Zümre Meğreli Kimdir? Dizileri! Boyu

Gönül Dağı Elif Hemşire Kimdir? Zümre Meğreli Kimdir? Dizileri! Boyu, biyografi sitemizde, Gönül Dağı Elif Hemşire Kimdir? Zümre Meğreli Kimdir? Dizileri! Boyu başlığı altında makale bir araya getirdik. Gönül Dağı Elif Hemşire Kimdir? Zümre Meğreli Kimdir? Dizileri! Boyu biyografisi yazımızda…

Gönül Dağı Elif Hemşire Kimdir? Zümre Meğreli Kimdir? Dizileri! Boyu

Gönül Dağı dizisindeki Elif hemşire kimdir? Gerçek adı ile Zümre Meğreli kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı dizileri nelerdir? Doğum tarihi nedir? Burcu ne? Boyu ve kilosu kaç? Esasen nerelidir? Sevgilisi var mı? İnstagram ve Twitter adresi nedir? Tüm bu soruların yanıtları Gönül Dağı seyircileri aracılığıyla araştırma konusu olmuştur. Ayrıca oyuncu ile ilgili arama motorlarında çok sayıda araştırma yapılmaktadır. Lakin şunu baştan söylemekte yarar var ki Zümre Meğreli ile ilgili çok bilgi bulunmayan bir oyuncudur. Zamanla tabi ki ki röportaj verdikçe kendisini daha yakında zamandan tanıma fırsatı bulacağız. Yine de oyuncunun yaşamı ile ilgili bir biyografi yazısı girişi yapmak istedik. Zamanla yeni gelişmeler elde ettikçe yazımızda düzenlemelere ve güncellemelere gideceğiz.

Gönül Dağı Elif Hemşire Kimdir? Zümre Meğreli Kimdir? Kaç Yaşında?

Zümre Meğreli tiyatro ve dizi oyuncusudur. 1998 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır.
Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Hipomani, Şatonun Altında, Bir Baba Hamlet ve Küründen Kabare gibi tiyatro oyunlarında sahne almıştır.
Zümre Meğreli, tiyatro oyunculuğunun bunun yanında 2020’den bu yana oynadığı Gönül Dağı dizisinde Hemşire Elif kişiliği ile ilk ve tek dizi deneyimini yaşamıştır. Lakin kariyerine çok önemli bir dizide başlangıç yapmıştır. Tek şanssızlığı dizideki partnerinin diziden çıkması olmuştur. Gönül Dağı dizisinde Utku Ateş’in canandırdığı Serdar kişiliği ile hikayede aralarında tam bir aşk filizlenebilecekken ne yazık ki Utku Ateş diziden ayrılmıştır. Buna rağmen seyirci kendisini dizide gördüğü için halen fazla mutludur. Sosyal medya aracında bahsi geçen ikilinin yeniden dizide olması için çok fazla paylaşım yapılsa da ne yazık ki bu olabilecek olmamıştır. Başarılı oyuncunun ileride bulunacağı projeler hayranları aracılığıyla sabırsızlıkla araştırma konusu olmuştur.

Zümre Meğreli Boy Ve Kilosu

Zümre Meğreli 1.68 boyunda ve 52 kilodur. Maalesef ki şuan için tam doğum tarihi, burcu, nereli olduğu, sevgilisi olup olmadığı gibi bilgiler bilinmemektedir.

Gönül Dağı Elif Hemşire İnstagram Adresi

Saf güzelliği ve sergilediği tecrübeli oyunculuk performansı sebebiyle şimdiden fazla sayıda hayranı bulunan oyuncu sosyal platformyı aktif olarak kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile İnstagram’da 52.100 takipçisi bulunmaktadır. Oyuncunun takipçi sayısı her geçen artmaktadır. Gönül Dağı dizisinin bölümleri ilerledikçe de bu sayının artış göstermeye devam etmesi beklenmektedir.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/zumre.megreli/

Gönül Dağı Dizisi Elif Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Elif kişiliği köyün hemşiresidir. Köyde iğne yapan pansuman yapan Elif bi hayli beğeni alan iyi kalpli bir kızdır. Elif en fazla da Halime ablanın oğlu Taner’e aşıktır. Her akşamı Halime ablanın tansiyonunu ölçmeye giden Elif’in tek amacı Taner’i görmek ve Taner’e kendini göstermektir.

Bu Video İlginizi Çekebilir

Gönül Dağı Doktor Kenan Kimdir? https://youtu.be/OMKQIv0V0w0
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.