Göksun Çam, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
412
Göksun Çam, nereli, kaç yaşında?

Göksun Çam, biyografi sitemizde Göksun Çam ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Göksun Çam kaç yaşında?, Göksun Çam memleketi neresi, Göksun Çam evi nerede, Göksun Çam nereli, Göksun Çam instagram, Göksun Çam ile alakalı her detay yazımızda..

Göksun Çam Biyografi

Göksun Çam kimdir, nereli, kaç yaşında?

Göksun Çam dizi ve sinema oyuncusudur. 24 Mayıs 1982 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 38 yaşındadır. Oynadığı dizi ve filmlerle adını açıkladı. 

Göksun Çam yaşamı ve biyografisi

Göksun Çam 24 Mayıs 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim ve öğrenimine İzmir’de’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Devlet KonservatuvarıTiyatro ve Royal Academy Of Dramatic Art-Shakespeare Dili ve Oyunculuğu bölümünde sürdü mezun oldu.

Göksun Çam oyunculuk yaşamına 2003 senesinde Kampüsistan dizisinde oynadığı Yeşim kişiliği ile ilk kez gerçekleştirdi. 2006 senesinde Sağır Oda dizisinde oynadı. Ardından 2008 senesinde ilk kez beyazperde de İlkbahar Sonbahar sinema filmi ile seyircinin karşısına çıktı. 2009 senesinde Hesaplaşma dizisinde rol aldı. 2017 senesinde da Suikastçı dizisinde Sharif’s Mistress rolüne hayat verdi.

Göksun Çam Dylan O’Brien ve Michael Keaton oyuncuların da olduğu ‘American Assassin’de yer aldı. Boyner, Gizia, Yudum, Hotiç, Haremlique Çarşı ve Fenerbahçe markalarının reklam yüzü oldu. Oyunculuğunun bunun yanında hayvanseverliği ile de tanınmaktadır.

Göksun Çam boy kilo ve hangi burç?

Göksun Çam boyu 1.74 cm kilosu 54 kg ve burcu İkizler.

Göksun Çam sevgilisi?

Göksun Çam sevgilisi aşk yaşamı ile ilgili bilgiler bulunmamaktadır. Göksun Çam kimdir, nereli, ne iş yapar, biyografi detayları, kısaca yaşamı vikipedi kaynaklı detaylarını derledik.

Göksun Çam dizileri ve filmleri

Göksun Çam yer aldığı diziler? Göksun Çam hangi dizilerde oynadı?

  • 2017 Suikastçı (Sharif’s Mistress)
  • 2009 Hesaplaşma
  • 2008 İlkbahar Sonbahar
  • 2006 Sağır Oda
  • 2003 Kampüsistan (Yeşim)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.