Göksu Öngören Özgür kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
674
Göksu Öngören Özgür kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Göksu Öngören Özgür kimdir?, biyografi sitemizde Göksu Öngören Özgür kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Göksu Öngören Özgür kimdir? kaç yaşında?, Göksu Öngören Özgür kimdir? memleketi neresi, Göksu Öngören Özgür kimdir? evi nerede, Göksu Öngören Özgür kimdir? nereli, Göksu Öngören Özgür kimdir? instagram, Göksu Öngören Özgür kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Göksu Öngören Özgür kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Göksu Öngören Özgür
Doğum tarihi: 3 Eylül 1987
Doğum yeri: Diyarbakır
Boy: 1.68 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Başak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Cenk Özgür ile)
Meslek: Sunucu, Haber Spikeri
İnstagram hesabı için tıklayın

Göksu Öngören Özgür nereli? Kaç yaşında?

Göksu Öngören Özgür kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, eşi kimdir, evli mi, kiminle evlendi, çocukları var mı, sevgilisi? Göksu Öngören Özgür CNN Türk sunucusu ve spikeri instagram hesabı, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Göksu Öngören yaşamı ve biyografisi

Göksu Öngören Özgür Türk sunucu ve haber spikeridir. Stajyer olarak başladığı haber televizyonunda ana haber spikerinin istifa vermesi ile kendini ekranlarda buldu ve o günden sonra yaşamı değişmeye başladı.

Göksu Öngören Özgür CNN Türk sunucusu ve spikeri instagram hesabı, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri

Göksu Öngören Özgür 3 Eylül 1987 senesinde Diyarbakır’da dünyaya gözlerini açtı. İki kardeştir. Eğitim yaşamına babasının subay mesleği nedeni ile Ankara’da başladı. Memleketi aslen İstanbul’dur. Göksu Öngören Özgür Ankara Ayrancı Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim ve Tasarım Bölümü’ne bitirdi.

Televizyon ve medya dünyasına ilk kez “İstanbul Channel’da” stajyer olarak adım attı. Ardından TRT Haber Merkezi’nde stajyer muhabir olarak görev aldı. Profesyonel olarak ilk çalıştığı televizyon kanalı “Tek Rumeli” televizyon kanalı oldu. Aynı zamanlarda “Başkent İletişim Bilimleri Akademisi” çatısı altında spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı. Bir sonraki kariyer durağı “TVEM” ekranları oldu. TV EM’de haber spikeri ve haber müdürü olarak görev yapan Göksu Öngören Özgür 2019 senesinde CNN TÜRK ekranlarına transfer oldu. CNN TÜRK ekranında “Güne Herkese Merhabalar” programını sunan Göksu Öngören Özgür şimdilerde çalışmalarını sürdürmektedir.

Göksu Öngören Özgür özel yaşamında Cenk Öngören ile evli olup, Aden adında bir kızı bulunmaktadır.

Göksu Öngören Özgür hangi kanallarda çalıştı?

  • CNN TÜRK (Günümüz)
  • TV EM
  • Tek Rumeli
  • İstanbul Channel
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.