Göksu Öngören kimdir, Göksu Öngören kaç yaşında?

07.11.2021
251
Göksu Öngören kimdir, Göksu Öngören kaç yaşında?

Göksu Öngören kimdir, biyografi bölümünde Göksu Öngören biyografi sayfası ile karşınızdayız. Göksu Öngören kaç yaşında?, Göksu Öngören memleketi neresi, Göksu Öngören facebook, Göksu Öngören nereli, Göksu Öngören instagram, Göksu Öngören ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Göksu Öngören kimdir? başlığımızın detayları..

Göksu Öngören Kimdir – Göksu Öngören Biyografi

1989 Diyarbakır doğumlu Göksu Öngören, Beykent Üniversitesi İletişim fakültesi İletişim ve Tasarım bölümünde bitirdi. Üniversitede okuduğu sırada Trt Haber Merkezi’nde muhabir olarak çalışmaya başladı. 3 yılın sonrasında ekrana çıkmaya başladı. Lisans tezi için çalışmaya bir yıl ara vermek zorunda kaldı. Lisans tezini “Siyasal İletişim ve Propaganda” hususunda hazırladı.

Mezuniyetinin sonrasında çeşitli yerel ve ulusal kanallarda çalıştı. Sunduğu haber bültenlerinin hem editörlüğünü hem de sunuculuğunu yaptı. TVEM kanalında 5 sene boyunca ana haberleri sundu ve haber müdürü olarak görev aldı. Haber bültenlerinin bunun yanında başka programları da hazırladı ve sundu. “Dünya Gündemi” programı ile birlikte başka ülkelerdeki siyasi, ekonomi ve yaşama dair haberleri ekrana yansıttı.

“Her şeyin başı sağlık” programıyla alanında uzman doktorlarla birlikte insan vücuduna katkı sağlamak maksadıyla önemli projelere imza attı. Güzel sunucu hem Türkiye hem dünya tarihine yakında zamandan tanıklık ederek, birden çok önemli programda hem moderatörlük hem de editörlük yaptı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.