Gökmen Karadağ kimdir, Gökmen Karadağ kaç yaşında?

07.11.2021
493
Gökmen Karadağ kimdir, Gökmen Karadağ kaç yaşında?

Gökmen Karadağ kimdir, biyografi bölümünde Gökmen Karadağ biyografi sayfası ile karşınızdayız. Gökmen Karadağ kaç yaşında?, Gökmen Karadağ memleketi neresi, Gökmen Karadağ facebook, Gökmen Karadağ nereli, Gökmen Karadağ instagram, Gökmen Karadağ ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Gökmen Karadağ kimdir? başlığımızın detayları..

Gökmen Karadağ Kimdir – Gökmen Karadağ Biyografi

1970 Erzincan doğumlu Gökmen Karadağ, kariyerine mühendis olarak başladı. Türkiye’de Avrupa Birliği ve Dünya Bankası aracılığıyla desteklenen bazı projelerin mali ve mühendislik denetimini yaptı. Türkiye’nin ana endüstriyel kuruluşlarının Ar-Ge uygulamalarını ve potansiyellerini araştırdı. Tekstil ve Konfeksiyon sektöründe MIS projelerinde çalıştı.

Mühendislik kariyerine paralel olarak ilgilendiği alanlar onu iletişim sektörüne çekti. HBB, Star, Kanal 6, Kanal D, brt ve tv8’de muhabirlikten, program sunuculuğuna kadar her etapta çalıştı. En çok bilinen işi tv8’de yaptığı Haberaktif ve 8.Gün programları oldu. tv8’de Danışma ve İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yaptı.

2000 senesinden beri bireysel gelişim eğitmenliği yapıyor. Konuşma Mekaniği, Beden Dili, Etkili Konuşma Teknikleri, Etkili Yazma Teknikleri, İş Sunumlarında Profesyonelleşme, Medya Eğitimi, Liderlik İletişimi, Sağlık İletişimi başlıklarında eğitimler ve seminerler veriyor, bireysel koçluk yapıyor.

 Gökmen Karadağ, şimdilerde Halk TV’de Hafta içi her gece 00.00’da Haberaktif Kriz Masası programıyla seyirci karşısında olacak.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.