Gökhan Oktay Göztepe kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
78
Gökhan Oktay Göztepe kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gökhan Oktay Göztepe Kimdir, biyografi sitemizde Gökhan Oktay Göztepe ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gökhan Oktay Göztepe kaç yaşında?, Gökhan Oktay Göztepe memleketi neresi, Gökhan Oktay Göztepe evi nerede, Gökhan Oktay Göztepe nereli, Gökhan Oktay Göztepe instagram, Gökhan Oktay Göztepe ile alakalı her detay yazımızda..

Gökhan Oktay Göztepe Biyografi

Gökhan Oktay Göztepe 16 Eylül 2004 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başlayan çocuk dizi oyuncusu ilk etaplarda profesyonel olarak Futbol sporu ile alakadar olmaya başladı. İstanbul’da eğitim hayatına devam eden Gökhan Oktay Göztepe kısa bir süre önce futbol kariyerine ara verdi.

Gökhan Oktay Göztepe boy kilo yaş hayatı ve biyografi

Hande Aytar Cast Ajansı çatısı altında oyunculuk kariyerini ilerleten genç yetenek Gökhan Oktay Göztepe oyunculuk kariyerine ilk kez 2020 senesinde Kefaret dizisi ile adım attı. Kefaret dizinde Can kişiliğine hayat veren Gökhan Oktay Göztepe dizide Zeynep’in oğlunu canlandırdı ve kısa bir sürede tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kefaret dizisinin çocuk oyuncusu Gökhan Oktay Göztepe ilk oyunculuk deneyimi olmasına karşın seyirciden tam not almıştır.

Gökhan Oktay Göztepe boyu 1.72 cm kilosu 60 kg ve burcu Başak.

Gökhan Oktay Göztepe yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Kefaret (Can)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.