Gökhan Dinç kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
541
Gökhan Dinç kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gökhan Dinç Kimdir, biyografi sitemizde Gökhan Dinç ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gökhan Dinç kaç yaşında?, Gökhan Dinç memleketi neresi, Gökhan Dinç evi nerede, Gökhan Dinç nereli, Gökhan Dinç instagram, Gökhan Dinç ile alakalı her detay yazımızda..

Gökhan Dinç Biyografi

Gökhan Dinç kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Gökhan Dinç hangi takımı tutuyor? Gökhan Dinç hangi gazetede yazıyor? Haluk Yürekli Gökhan Dinç kovuldu mu? Gökhan Dinç evli mi, kiminle evlendi, eşi kim, çocuğu var mı? Gökhan Dinç aslen nereli, hangi takımlı, hangi kanalda, boyu, kilosu, hangi burç? Spor yorumcusu Gökhan Dinç yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Gökhan Dinç 1979 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Lise ve üniversite eğitiminin sonrasında kariyerini muhabirlik yaparak inşa etmeye başladı. Gökhan Dinç kariyerine ilk kez 1996 senesinde NTV Spor servisinde muhabirlik yaparak adım attı.

Gökhan Dinç boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

4 yılı aşkın NTV’de görev yapan Gökhan Dinç 2000 senesinde CNN Türk spor servisinde muhabirlik yapmaya başladı. 7 yıl boyunca CNN Türk çatısı altında görev yapan Gökhan Dinç’in bir sonraki kariyer durağı Kanal 24 oldu. Kanal 24’te hem İstihbarat Şefi hem de Müdür Yardımcısı pozisyonunda çalıştı. Ardından FOX TV’de Spor Müdürü olarak çalışmaya başladı.

2009 senesinde Fotomaç Gazetesi’nde köşe yazarı olarak sporun nabzını tutan çarpıcı başlıklarla yazılar kaleme almaya başladı.  Bu sürecin sonrasında BJK Medya ve İletişim Koordinatörü olarak görev yaptı.  2012 senesinde TRT Spor çatısı altında Program Koordinatörü ve Basın Tribünü moderatörlüğü yaptı.

Yakın gelecekte Haluk Yürekli ve Gökhan Dinç ile Spor Gecesi adlı programı 360TV ekranlarında birlikte sunan Gökhan Dinç 2021 senesinin başlarında 360TV kanalının aldığı sürpriz bir kararla programın yayın yaşamına son verildi.

Şubat 2021 tarihinde 360 TV’de yayına giren Spor Gecesi adlı spor programı sürpriz bir biçimde yayından kaldırıldı.  Spor Gecesi programının kaldırılma sebebi ve Gökhan Dinç ‘in kovulma nedeninin sözde sunucuların yayında Fenerbahçe spor kulübü ile alakalı yaptığı açıklamalar olduğu iddia edildi. Yayın sonrasında başkan Ali Koç’un kanal sahibine yani 360TV’ye programın yayından kaldırılmasına ilişkin mesaj attığı iddia edildi.

Spor Gecesi sunucuları ünlü spor yorumcuları Haluk Yürekli- Gökhan Dinç yayın hayatlarına youtube üzerinden devam etme kararı alarak “Artık Youtube’tayız. Korkmadan, sinmeden konuşmaya devam” şeklinde açıklama yaptılar.

Gökhan Dinç boyu 1.78 cm kilosu 82 kg ve burcu Oğlak. Evli olan Gökhan Dinç eşi TRT televizyonunda İyi Fikir Programı Genel Koordinatörü Özlem Aktaş’tır. Gökhan Dinç ve Özlem Aktaş’ın bu evliliklerinden 2018 doğumlu Ozan adını verdikleri bir erkek çocukları dünyaya gözlerini açtı. Gökhan Dinç koyu bir siyah beyaz taraftarıdır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.