Gökberk Yıldırım kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
290
Gökberk Yıldırım kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gökberk Yıldırım kimdir?, biyografi sitemizde Gökberk Yıldırım kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gökberk Yıldırım kimdir? kaç yaşında?, Gökberk Yıldırım kimdir? memleketi neresi, Gökberk Yıldırım kimdir? evi nerede, Gökberk Yıldırım kimdir? nereli, Gökberk Yıldırım kimdir? instagram, Gökberk Yıldırım kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gökberk Yıldırım kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Gökberk Yıldırım
Doğum tarihi: 20 Aralık 1991
Doğum yeri:  Ankara
Boy: 1.83 cm
Kilo: 77 kg
Burcu: Yay
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Gökberk Yıldırım nereli? Kaç yaşında?

Gökberk Yıldırım kimdir, nereli, kaç yaşında, boy kilo, kardeşi, sevgilisi, yeni dizisi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gökberk Yıldırım yaşamı ve biyografisi

Gökberk Yıldırım Türk dizi oyuncusudur. Televizyon ekranlarında günlük dizilerde oynadığı karakterlerle tanındı.  2015 senesinde oynadığı Beni Affet adlı dizi ile tanınmaya başladı. Bu dizide oynadığı Murat rolü ile hafızlarda yer aldı.

Gökberk Yıldırım 20 Aralık 1991 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Lise çağlarına kadar oyunculukla ilgilendi. Liseden mezun olduktan sonra yoğunluğunu oyucuculuk eğitimlerine verdi ve üniversite eğitimini erteledi. 2009 senesinde “İnanç Yılan Bireysel Oyunculuk Eğitimi” aldı. 2011 senesinde da “Deniz Gökçe Bireysel Oyunculuk Eğitimi” alarak oyunculuk kariyerini zenginleştirdi. Oyunculuk kariyerine ilk kez 2015 senesinde “Beni Affet” adlı arkası yarın dizisi ile başladı. Daha sonra Aşk ve Günah ve Deniz Yıldızı dizilerinde rol aldı.

Gökberk Yıldırım şimdilerde yaşamını Ankara’da sürdürmekte olup bekar ve sevgilisi yoktur. Ünlü ve yakışıklı oyuncu dizi film çalışmalarına sürdürmektedir.

Gökberk Yıldırım dizi ve filmleri

Gökberk Yıldırım dizileri? Hangi dizilerde tol aldı? Yeni dizisi aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2016 Aşk ve Günah TV Dizisi
  • 2015 Deniz Yıldızı TV Dizisi
  • 2015 Beni Affet TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.