Glikeriya Shirokova kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
113
Glikeriya Shirokova kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Glikeriya Shirokova kimdir?, biyografi sitemizde Glikeriya Shirokova kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Glikeriya Shirokova kimdir? kaç yaşında?, Glikeriya Shirokova kimdir? memleketi neresi, Glikeriya Shirokova kimdir? evi nerede, Glikeriya Shirokova kimdir? nereli, Glikeriya Shirokova kimdir? instagram, Glikeriya Shirokova kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Glikeriya Shirokova kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Glikeriya Shirokova
Doğum tarihi: 1982
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.78 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Koç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Ruslan Pimenov ile)
Meslek: Manken, Model
İnstagram hesabı için tıklayın

Glikeriya Shirokova nereli? Kaç yaşında?

Glikeriya Şirokova kimdir, nereli, instagram, age, kaç yaşında, height, boy kilo, doğum tarihi, kiminle evli? Glikeriya shirokova wikipedia bilgileri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Glikeriya Shirokova yaşamı ve biyografisi

Glikeriya Shirokova eski Rus model ve mankendir. Eski Rus futbol yıldızı Ruslan Pimenov ile evlendi. Bu evliliğinden dünyanın en güzel kızları olarak adlandırılan Kristina Pimenova ve Natalia Pimenova’nın annesidir. Glikeriya Shirokova kızı Kristina Pimenova modelleme dünyasında bi hayli popüler olan ve bir çok ün kazanmış ünlü bir Rus modelidir.

Glikeriya shirokova wikipedia bilgileri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri

Glikeriya Shirokova, ünlü futbolcu Ruslan Pimenov’un karısı bunun yanı sıra ünlü Rus genç model Kristina Shirokova’nın annesidir.  Glikeriya Shirokova mutlu bir evli kadın ve iki çocuğu var. Glikeriya Shirokova, zamanında çok ünlü olan eski bir Rus modelidir. 1982 senesinde Rusya’da dünyaya gözlerini açtı. Lakin kızı kadar popüler bir manken olmadı. Servetinin 2019 itibariyle 2 milyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. Bu servete kocasının futbol kariyerinde kazancı da eklendiğinde hemen hemen 7 milyon dolar servete sahiptirler. Lakin bu sayılar kızı Rus genç model Kristina Pimenova’nın modellikten kazandığı paradan çok çok az. Rus genç model Kristina Shirokova’nın modellikten kazandığı para 20 milyon dolar civarındadır. Kristina Pimenova modelleme kariyeri ise 3 yaşından beri annesi Glikeriya Shirokova ile fotoğraflarının farklı dergilerde yayına girmesi ile keşfedildi. Böylelikle Kristina Pimenova dünyanın en güzel kızı oldu. “Armani, Benetton, Burberry ve Roberto Cavalli” gibi bir çok markayı tanıttı. Kristina Pimenova 2017 senesinde piyasaya sürülen “Dasha The Russian Bride” filminde oynadı.

Kristina Pimenova ve Natalia

Glikeriya Shirokova bugün tüm finansal kazançlarına ek olarak, Kaliforniya konağı da dahil olmak üzere bazı pahalı mülklere sahiptirler. Tüm bunların ötesinde, ailenin de güzel bir araba koleksiyonu var. Shirokova ailesi cömert bir yaşam tarzı yaşıyor çünkü aile net serveti milyonlarca doların üzerinde.

Eski model ve manken Glikeriya Shirokova şimdilerde kızının sosyal platform sayfalarını yönetiyor onun menajerliğini ve hangi markalarla çalışacağına dair planlamalar yapıyor.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.