Gizem Üzel kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
268
Gizem Üzel kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gizem Üzel kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Gizem Üzel kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gizem Üzel kimdir? kaç yaşında?, Gizem Üzel kimdir? memleketi neresi, Gizem Üzel kimdir? evi nerede, Gizem Üzel kimdir? nereli, Gizem Üzel kimdir? instagram, Gizem Üzel kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gizem Üzel kimdir? Biyografi

Gizem Üzel nereli? Kaç yaşında?

Gizem Üzel kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Gizem Üzel sevgilisi? Gizem Üzel boy kilo yaş bilgileri. Gizem Üzel kim? Gizem Üzel ile ilgili araştırılanler, burnu estetik mi, kariyeri, vikipedi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gizem Üzel yaşamı ve biyografisi

Gizem Üzel Türk influencer, fenomen, youtuber. İnstagram, youtube hesapları üzerinden ürettiği içerikler ile tanınmaya başladı.

Gizem Üzel sevgilisi

Gizem Üzel 26 Temmuz 1994 senesinde 2 çocuklu bir ailede Edirne’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Edirne’de başladı. Liseden sonra üniversite eğitim hayatına Medipol Üniversitesinde Hukuk bölümünde sürdü. Mezun olduktan sonra stajyer olarak çalışmaya başladı.

Gizem Üzel kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Sosyal medya aracında daha çok makyaj ve günlük yaşam üzerine içerikler üreten Gizem Üzel sevgilisi Doğu Kaan Gürcanlar’dir. Sevgilisi Doğu Kaan Gürcanlar’a lise senelerında aşık oldu ve 8 yıl sonra tekrar bir araya gelerek birlikte olmaya başladılar. Edebi yönü ağır basan Gizem Üzel iyi bir kitap okuyucusudur.

Gizem Üzel boy kilo yaş

Sabahattin Ali ve Aziz Nesin kitaplarını beğeni ile okumaktadır. Yemek kültürü ve damak zevki olarak zeytinyağlı sarma ve taze fasulye sevmektedir. Müzik kültürü olarak rock müzik gruplarını dinleyen Gizem Üzel 60’lar, 70’ler, 80’ler ve 90’lar’ın müziklerini keyifle dinlemektedir.

Gizem Üzel boyu 1.78 cm kilosu 58 kg burcu Aslan.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.