Gizem Tuncer kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
335
Gizem Tuncer kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gizem Tuncer Kimdir, biyografi sitemizde Gizem Tuncer ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gizem Tuncer kaç yaşında?, Gizem Tuncer memleketi neresi, Gizem Tuncer evi nerede, Gizem Tuncer nereli, Gizem Tuncer instagram, Gizem Tuncer ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Gizem Tuncer Biyografi

Gizem Tuncer kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, doğum tarihi, doğum günü, dövmeleri, ne iş yapar, yer aldığı diziler, burucu, eski hali, estetiksiz hali, nasıl zayıfladı, nasıl kilo verdi, diyeti, kaç kilo verdi? Gizem Tuncer sevgilisi? Gizem Tuncer boy kilo yaş, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Gizem Tuncer Mahmut Tuncer’in kızıdır. Aldığı eğitimler ışığında ses sanatçısı olmayı seçti. Daha önce kiloları ile gündeme gelen Gizem Tuncer zayıflama yöntemi ile de dikkatleri üzerine çekmiştir.

Gizem Tuncer boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Şarkıcı, oyuncu ve sosyal platform fenomeni Gizem Tuncer 1992 senesinde Muğla Bodrum’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Şanlıurfa’dır. Eğitim yaşamına Bodrum’da başladı. Ardından İstanbul’a geldi. Lise eğitim hayatına Pera Güzel sanatlar lisesi tiyatro bölümünde sürdü.

Mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Haliç Üniversitesi Türk Müziği Konservatuar bölümünde sürdü. Bu süreci ardından Sadri Alışık Tiyatrosu’nda özel oyunculuk eğitimleri alarak sürdürdü.

Müzik kariyerinde ilk 6 yıl babası Mahmut Tuncer’e vokallik yaptı. Ardından kendi bestelerini seslendiren Gizem Tuncer single ve müzik çalışmaları ile beğeni toplamayı başardı. Gizem Tuncer bir dönem babası Mahmut Tuncer’in dövmesini yaptırdığı gerekçesi ile gündeme geldi.

Bekar olan Gizem Tuncer boyu 1.68 cm ve kilosu 62 kg burcu Boğa.

Gizem Tuncer albümleri

  • 2020 Aşk Uykusu -EP
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.