Gizem Takma kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
196
Gizem Takma kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gizem Takma kimdir?, biyografi sitemizde Gizem Takma kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gizem Takma kimdir? kaç yaşında?, Gizem Takma kimdir? memleketi neresi, Gizem Takma kimdir? evi nerede, Gizem Takma kimdir? nereli, Gizem Takma kimdir? instagram, Gizem Takma kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gizem Takma kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Rabia Gizem Takma
Doğum tarihi: 1 Ocak 1993
Doğum yeri: Ankara
Boyu: 1.68 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Gizem Takma nereli? Kaç yaşında?

Gizem Takma kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Gizem Takma sevgilisi? Gizem Takma yer aldığı diziler? Gizem Takma kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gizem Takma yaşamı ve biyografisi

Gizem Takma Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 2017 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde ilk sinema filmi Üç Harfliler sinema serisinin Üç Harfliler: Beddua adlı serisinde rol aldı.

Gizem Takma sevgilisi

Rabia Gizem Takma 1 Ocak 1993 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Ankara’da başlayan Gizem Takma liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünde sürdürdü.

Gizem Takma kameraların karşısına ilk kez 2017 senesinde “Söz” dizisinde adım attı. İlk beyazperde film projesi ise “Üç Harfliler: Beddua” adlı sinema filmi oldu. Bu filmde “Ayla” rolünü canlandıran Gizem Takma oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Gizem Takma oynadığı diziler

Gizem Takma oyunculuğunun bunun yanında Tan Sağtürk Akademi’den bale eğitimi adlı. Ardından Tiyatro Kronik ve İstanbul Sahne Tiyatrosu’nda sahne almıştır. Ayrıca 21 Gram Tiyatro çatısı altında oyunculuk yapmıştır. Bekar olan genç oyuncu Gizem Takma dizi, film ve tiyatro çalışmalarını sürdürmektedir.

Gizem Takma dizileri ve filmleri

Gizem Takma yer aldığı diziler? Gizem Takma hangi dizilerde oynadı? Tüm filmleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2018 Üç Harfliler: Beddua (Ayla) Sinema Filmi
  • 2017 Söz TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.