Gizem Katmer kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
83
Gizem Katmer kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gizem Katmer kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Gizem Katmer kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gizem Katmer kimdir? kaç yaşında?, Gizem Katmer kimdir? memleketi neresi, Gizem Katmer kimdir? evi nerede, Gizem Katmer kimdir? nereli, Gizem Katmer kimdir? instagram, Gizem Katmer kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gizem Katmer kimdir? Biyografi

Gizem Katmer nereli? Kaç yaşında?

Gizem Katmer kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Gizem Katmer sevgilisi? Gizem Katmer yer aldığı diziler? Gizem Katmer ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gizem Katmer yaşamı ve biyografisi

Gizem Katmer Türk dizi, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Sahne aldığı tiyatro oyunları ve oynadığı dizi filmleri ile tanınmaktadır.

Gizem Katmer 25 Aralık 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı alanında sürdürdü.

Gizem Katmer kaç doğumlu doğum tarihi yaşı

Gizem Katmer kameraların karşısına ilk kez rekalm filmlerinde rol alarak başladı. “Vodafone Evde İnternet” ardında “Dido” reklamlarınd rol aldı. Aynı zamanda tiyarocu olan genç ve güzel oyuncu 2019- 2020 Kadıköy Theatron – ‘’Lanet olası Lanet Kuş’’ oyunu (Nina) kişiliği ile sahne aldı. Daha önce oynadığı oyunlar içinde: Çirkin, Kozalar, Ulrike, Hayvan Çiftliği” oyunları bulunmaktadır.

Gizem Katmer sevgilisi

Gizem Katmer dizi oyunculuğuna 2020 yapımı olan “Masumlar Apartmanı” dizisi ile adım attı. Bu dizide “Neriman” rolüne hayat veren isim oldu. Bekar olan Gizem Katmer boyu 1.57 cm kilosu 50 kg.

Gizem Katmer kimdir

Gizem Katmer tiyatro oyunları

Gizem Katmer sahne aldığı tiyatro oyunları aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019- 2020 (hala sürdürmekte) – Kadıköy Theatron – ‘’Lanet olası Lanet Kuş’’oyunu (Nina)
  • Daha önce oynadığı oyunlar: Çirkin, Kozalar, Ulrike, Hayvan Çiftliği

Gizem Katmer reklam filmleri

  • 2020 Vodafone, Bim
  • 2019 Sprite, Ülker Dido, Mc Cafe,

Gizem Katmer dizileri ve filmleri

Gizem Katmer yer aldığı diziler? Gizem Katmer  hangi dizilerde oynadı? Tüm filmleri aşağıda güncel olarka yer almtadır.

  • 2020 Masumlar Apartmanı
  • 2019 Aşk, Büyü  vs.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.