Gizem Hatipoğlu Biyografisi

Gizem Hatipoğlu Biyografisi

13 Ocak 2018 0 Yazar: Biyografi

Gizem Hatipoğlu kimdir? Gizem Hatipoğlu biyografisi, Gizem Hatipoğlu sevgilisi veya eşi kimdir? Burcu nedir? Boyu, kilosu kaç, Gizem Hatipoğlu memleketi, Gizem Hatipoğlu kaç yaşında, Göz ve saç rengi nedir ve diğer tüm bilinmeyenler ile detaylı bilgiler sitemizde.. Biyografisi.org sitesi Gizem Hatipoğlu hakkında ki tüm bilgileri açık kaynak yayınlardan derleyerek okunabilir bir metin haline getirerek siz okuyucularımıza sunmaktadır. Gizem Hatipoğlu biyografisinde eksiklik veya hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere katkınızı yapın.

Gizem Hatipoğlu doğum tarihi: ??.??.1984Gizem Hatipoğlu burcu:

Gizem Hatipoğlu mesleği:

Gizem Hatipoğlu, 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Asıl adı Gizem Akın’dır. Bir abisi vardır. Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu.

Gizem Hatipoğlu, 2009 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve sonradan eşi olacak olan Hakan Hatipoğlu’nun da katıldığı “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. Bir sene boyunca 250. Programa katıldı sonunda yarıştığı gece yarışmadan 135.000 TL ile ayrıldı. Eşi Hakan Hatipoğlu ile burada tanışmış oldu.

Gizem Hatipoğlu, 2010 yılında, 17 Nisan 2010 – 18 Eylül 2010 tarihleri arasında yayınlanan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunuculuğunu da yaptığı ve yarışanlar “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçildiği Panama’da yapılan “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı. Hakan Hatipoğlu’nun da katıldığı Survivor’un Şampiyonu Merve Oflaz olmuştur.

Bu yarışmadan sonra 24 Temmuz 2010 tarihinde Hakan Hatipoğlu evlendi.

Gizem Hatipoğlu, 2011 yılında Star TV’de yayınlanan magazin programı Süper Starlife programının sunuculuğunu yaptı.

Filmleri ve Dizileri :
2010 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (TV Dizisi)
1998 – Yeşil Elma (Kendisi)(Tv Programı)

Gizem Hatipoğlu

istanbul escort bayan