Gizem Birdan kimdir, Gizem Birdan kaç yaşında?

06.11.2021
402
Gizem Birdan kimdir, Gizem Birdan kaç yaşında?

Gizem Birdan kimdir, biyografi bölümünde Gizem Birdan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Gizem Birdan kaç yaşında?, Gizem Birdan memleketi neresi, Gizem Birdan facebook, Gizem Birdan nereli, Gizem Birdan instagram, Gizem Birdan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Gizem Birdan kimdir? başlığımızın detayları..

Gizem Birdan Kimdir – Gizem Birdan Biyografi

1992 İstanbul doğumlu Gizem Birdan, Survivor Gönüllüler takımına diskalifiye olan isimlerin yerine gelmiştir. On yaşında Bakırköy Spor Kulübü’nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji’nden burs alarak liseyi de İstanbul’da bitirdi. Daha sonra, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaşmaya vardı ve 1 sene Bursa’da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu kazanıp mezun oldu.

Gizem Birdan, üniversiteden sonra “Kocamın Ailesi” dizisinde 30 bölüm bulunan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son “Şahin Tepesi” adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan’ın birkaç reklam projesinde de olduğu bilinmekte.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.