Gamze Yücer kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.466
Gamze Yücer kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Gamze Yücer kimdir?, biyografi sitemizde Gamze Yücer kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gamze Yücer kimdir? kaç yaşında?, Gamze Yücer kimdir? memleketi neresi, Gamze Yücer kimdir? evi nerede, Gamze Yücer kimdir? nereli, Gamze Yücer kimdir? instagram, Gamze Yücer kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Gamze Yücer kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Gamze Yücer
Doğum tarihi:  1965
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Evli (Mehmet Ali Kaygılaroğlu)
Meslek: Bilinmiyor
İnstagram hesabı için tıklayın

Gamze Yücer nereli? Kaç yaşında?

Gamze Yücer kimdir, nereli, kaç yaşında? Uraz Kaygılaroğlu annesi Gamze Yücer kimdir? Kiminle evli? Eşi kim? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Gamze Yücer yaşamı ve biyografisi

Gamze Yücer Türk dizi, sinema ve reklam oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu’nun annesidir. Gamze Yücer oğlu oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun sosyal platformdaki paylaşımları ile gündeme gelmiş ve tanınmıştır.

Uraz Kaygılaroğlu annesi Gamze Yücer kimdir

Gamze Yücer oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun annesidir. Eşinin adı Mehmet Ali Kaygılaroğlu’dur. Gamze Yücer ve Mehmet Ali Kaygılaroğlu evlendikten sonra 30 Haziran 1987 senesinde Uraz Kaygılaroğlu dünyaya gözlerini açtı. Uraz Kaygılaroğlu halen 4 yaşındayken Gamze Yücer oğlunun babası Mehmet Ali Kaygılaroğlu’nu kaybetti. Gamze Yücer 4 yaşından bu yana oğlu Uraz Kaygılaroğlu’na hem annelik hem de babalık yaptı. Eşi Mehmet Ali Kaygılaroğlu aslen Balıkesirli olan  Gamze Yücer oğlu Uraz Kaygılaroğlu’nu İstanbul’da büyüttü ve eğitim yaşamına ve de kariyerine yön verdi.

Uraz Kaygılaroğlu annesi Gamze Yücer ile ilgili sosyal platform hesaplarında farklı zamanlarda manalı paylaşımlar yaparak dikkatleri annesinin üzerine çekmiştir. Gamze Yücer oğlu Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten evliliğinden doğan Ada Kaygılaroğlu’nun babaannesidir. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.