Gamze Karta kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
849
Gamze Karta kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gamze Karta Kimdir, biyografi sitemizde Gamze Karta ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gamze Karta kaç yaşında?, Gamze Karta memleketi neresi, Gamze Karta evi nerede, Gamze Karta nereli, Gamze Karta instagram, Gamze Karta ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Gamze Karta Biyografi

Gamze Karta kimdir, kaç yaşında nereli?

Gamze Karta Tiktok fenomeni ve sosyal platform fenomenidir. 21 Mart 1995 senesinde dünyaya geldi. Memleketi aslen Hatay İskenderun’dur. Günümüz itibari ile yaşı 26 yaşındadır. Genç ve güzel fenomen özellikle Tiktok üzerinden çektiği fotoğraflar ve videolar aracılığıyla ünlendi.

Gamze Karta yaşamı ve biyografisi

Gamze Karta 21 Mart 1995 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Esasen Hatay İskenderunlu ’dur. Gamze Karta fenomen olma yolculuğunda en büyük çıkışını tiktok uygulaması üzerinden gerçekleştirdi ve kısa bir sürede bir hayli önemli takipçi kitlesine sahip oldu.

Gamze Karta boy kilo yaş hayatı, biyografi bilgileri.

Türkiye’de tanınan sosyal platform fenomenleri içinde yer olan Özgür Balakar ve Ayda Kutay ile yakın arkadaş olan güzel fenomenin en sevdiği renk beyazdır.

Gamze Karta özel yaşamına ilişkin olarak Mehmet Karta ile evli olduğu ve bu evliliklerinden Öykü adında bir kız çocuklarının dünya geldiği bilinmektedir. Tiktok üzerinden milyonu aşan takipçiye sahip olan Gamze Karta instagram üzerinden de yüzbinlerce kişi aracılığıyla takip ediliyor.

Gamze Karta boy kilo ve hangi burç?

Gamze Karta boyu 1.68 cm kilosu 52 kg ve burcu Koç.

Gamze Karta evli mi, sevgilisi kim?

Gamze Karta Mehmet Karta ile evlidir. Bu evliliklerinden Öykü isminde bir kızları bulunmaktadır.

Gamze Karta tiktok, Gamze Karta eşi, kaç yaşında kiminle evlendi, telefon numarası, telegram, instagram hesapları? Tiktok Gamze Karta anne mi, kaç yaşında, çocuğu, bebeği kim? Gamze Karta hastanede yoğun bakım süreci, eski hali, estetiksiz hali, makyajsız hali, ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.