Gamze Erçel kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
153
Gamze Erçel kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gamze Erçel Kimdir, biyografi sitemizde Gamze Erçel ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Gamze Erçel kaç yaşında?, Gamze Erçel memleketi neresi, Gamze Erçel evi nerede, Gamze Erçel nereli, Gamze Erçel instagram, Gamze Erçel ile alakalı her detay yazımızda..

Gamze Erçel Biyografi

Gamze Erçel, 1992 senesinde Bandırma Balıkesir’de dünyaya gözlerini açtı. Oyuncu Hande Erçel’in ablasıdır. Aralarında bir yaş mevcuttur.  Annesinin adı Aylin Erçel ve babasının adı Kaya Erçel’dir.

Hande Erçel kardeşi Gamze Erçel

Genç oyuncu Gamze Erçel öğrenimine Bandırma’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünde sürdürdü ve bu alandan mezun oldu. Ardından kendi alanında tasarımlar ve çizimler gerçekleştirdi ve modern, şık erkek gömlekleri tasarladı.

Gamze Erçel sevgilisi eşi çocuğu

Gamze Erçel 2012 senesinde tertip edilen “Miss Face Of Cinema” organizasyonunda “Sinema Güzeli” seçilmesi ile yaşamı bir anda değişmeye başladı.

Gamze Erçel oynadığı diziler

Gamze Erçel kameraların karşına ilk kez 2014 senesinde “Hayat Ağacı” dizisi ile adım attı. Aynı yıl yani 2014 senesinde “Çılgın Dershane Üniversitede” film kadrosuna dahil oldu. 2016 senesinde “Umuda Kelepçe Vurulmaz” ve Aşk Laftan Anlamaz dizilerinde rol alan isim oldu.

Gamze Erçel hayatı biyografi vikipedi

Gamze Erçel özel yaşamında 2019 senesinde Caner Yıldırım ile nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden “Aylin Mavi” adında bir kız çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Gamze Erçel boy kilo yaş

Gamze Erçel boyu 1.69 cm kilosu 54 kg ve burcu Balık. Hande Erçel ve Gamze Erçel’in annesi Aylin Erçel, 2019 senesinde kanser nedeni ile yaşamını yitirmişti.

Gamze Erçel yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2016 Aşk Laftan Anlamaz
  • 2016 Umuda Kelepçe Vurulmaz
  • 2014 Hayat Ağacı
  • 2014 Çılgın Dershane Üniversitede
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.