Furkan Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu

26.10.2021
613
Furkan Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu

Furkan Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu, biyografi sitemizde, Furkan Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu başlığı altında makale bir araya getirdik. Furkan Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu biyografisi yazımızda…

Furkan Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu

Furkan Kaya (Ağır Sağlam) kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu nedir? Resmi İnstagram hesabı nedir?

1995 doğumlu olan Furkan Kaya sporcu, antrenör, yazardır.Diyet ve antrenman için profesyonel koçluk hizmeti vermektedir.
Kuvvet, kondisyon ve postür düzeltici egzersizler eğitmenidir. Powerlifting ve Strongman sporcusudur. 1.80 boyunda ve 75 kg.dır.
Ağır Sağlam isimli Youtube kanalının yayıncılarından birisi olan Furkan Kaya, Şehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunudur.

Lise senelerından beri sporla ilgilenmiştir. Futbol ve karma dövüş sporları ile başlayan spor aşkı ardından vücut geliştirme ve fitnessa yönelmiştir.
AğırSağlam’ın kurucusu ve yöneticisi olan Furkan Kaya, 2014 senesinden beri aktif olarak internet ortamında spor konulu içerikler üretmektedir.

Furkan Kaya dostları; Yüksel Murat Şener ve Emre Cem Dilekoğlu ile birlikte Ağır Sağlam isimli internet sitesinde sosyal platform vasıtasıyla ulaştıkları bireylere spor eğitmenliği ve koçluk yapıyorlar. Sporcular ve sağlıklı yaşamak isteyen sıradan insanlar için vücut geliştirme ve kuvvet kondisyon üzerine video ve yazılı içerikler üretiyorlar.
Fitness ile bilişimi harmanlayan sistemleriyle sporculara özel çözümler üretiyorlar.. Antrenman, beslenme ve motivasyon ağırlıklı içerikleri ile sporseverlerin isteklerine yanıt vermekteler.

YouTube kanallarının bu videonun çekildiği an saygınlığıyle Youtube’da 508 bin abonesi bulunmaktadır.
15 Temmuz 2014’te açılan hesabın şuana dekki toplam görüntülenme sayısı 73 milyonu geçmiş durumda.
Instagram hesaplarında 98 bine yakın takipçileri var.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.