Furkan Dede kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
715
Furkan Dede kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Furkan Dede kimdir?, biyografi sitemizde Furkan Dede kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Furkan Dede kimdir? kaç yaşında?, Furkan Dede kimdir? memleketi neresi, Furkan Dede kimdir? evi nerede, Furkan Dede kimdir? nereli, Furkan Dede kimdir? instagram, Furkan Dede kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Furkan Dede kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Furkan Dede
Doğum tarihi: 1 Ocak 1986
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.80 cm
Kilo: 80 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Sunucu
İnstagram hesabı için tıklayın

Furkan Dede nereli? Kaç yaşında?

Furkan Dede kimdir, aslen nerelidir, kaç doğumlu, boy kilo, yaşı, evli mi, eşi, kiminle evlendi, sevgilisi, annesi, babası, hangi programları sundu? Furkan Dede Survivor’a katıldı mı? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Furkan Dede yaşamı ve biyografisi

Furkan Dede Türk sunucu ve yarışmacıdır. 2009 senesinde Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programına katılması ile yaşamı bir anda değişti. Acun Medya ekibinde yer alarak sunuculuk ve program sunmaya başladı.

Furkan Dede Survivora katıldı mı

Furkan Dede 1 Ocak 1986 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Furkan Dede memleketi aslen baba aracılığıyla Muş ve anne aracılığıyla Kastamonuludur. Ailesi tekstil iş ile ilgilenmektedir. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Furkan Dede televizyon ve şov dünyası ile 2009 senesinde “Var Mısın Yok Musun” adlı yarışma programına katılması ile adım attı. Bu yarışmadan 100 Bin TL ödülle döndü. Yarışma programının bitmesi ile Acun Medya çatısı altında çalışmaya başladı.

2010 senesinde “Survivor Panama: Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı. 2013 senesinde TV8 kanalında “Oynat Bakalım” adlı programı sunmaya başladı. 2015 senesinde “Sinek 2’li” programının sunuculuğunu yaptı. 2016 senesinden bu yana TV8 ve TV8’5 ekranlarında “Survivor Ekstra” ve “Survivor Panorama” programlarında hem sunucu hem de yorumcu olarak yer aldı.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı Furkan Dede bekar olup yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Furkan Dede yarışmaları TV Şovları

  • 2020 Survivor Ekstra – Survivor Panorama TV programı
  • 2015 Sinek 2’li TV programı
  • 2013 Oynat Bakalım TV programı
  • 2010 Survivor Panama: Kızlar – Erkekler Yarışma Programı
  • 2009 Var Mısın Yok Musun Yarışma Programı
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.