Furkan Andıç kimdir, Furkan Andıç kaç yaşında? Nereli

24.09.2021
506
Furkan Andıç kimdir, Furkan Andıç kaç yaşında? Nereli

Furkan Andıç (Çatı Katı Aşk Dizisi Ateş) Kimdir?, Furkan Andıç kaç yaşında, Furkan Andıç memleketi neresi. Biyografi bölümümüzde Furkan Andıç (Çatı Katı Aşk Dizisi Ateş) Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mesleği Oyuncu olan Furkan Andıç 04.04.1990 tarihinde doğmuştur. Furkan Andıç biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Furkan Andıç kimdir

Furkan Andıç (Çatı Katı Aşk Dizisi Ateş)

Çatı Katı Aşk dizisinin milyonları ekrana kilitleyen yakışıklı bir oyuncusundan söz edeceğiz. Dizide ateş kişiliğine hayat veren oyuncuyu, önceden bir çok çalışmada görsek de şu anda olduğu dizide bizleri etkileyen bir çok yönünü keşfettik ve haliyle daha fazla merak eder olduk. Merak duygunuzu tatmin edecek tüm donanımlarıyla Furkan Anduç kimdir? Boyu,kilosu,burcu nedir? yakında zamandan tanıyalım…

Furkan Andıç Kimdir?

Furkan Andıç, 4 Nisan 1990’da  Boşnak kökenli bir ailenin çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi. Furkan Andıç’ın babası Trabzonludur. Lakin görüldüğü üzere genlerini Boşnak kökenli annesine borçlu.  Eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde başlamış olmasına rağmen sonradan yatay geçişle Yeditepe Üniversitesi’nde sürdü. Bu okulda aldığı eğitim Görsel İletişim ve Tasarımdır. Oyunculukla alakalı ilk deneyimini Kolej Günlüğü adlı dizide yaşamıştır.

Furkan Andıç’ın Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Yakılıklı oyuncunun elde edilen bilgilere göre boyu 1.90 metre, kilosu ise 88’dir.

Furkan Andıç’ın Burcu Nedir?

4 nisan doğumlu olan oyuncunun burcu koç, git gide artani balıktır.

Furkan Andıç’ın Oyunculuk Hayatı Nasıldır?

İlk oyunculuğuna başladığı dizi; Kolej Günlüğü’dür. Daha sonraları ise bu seriyi Umutsuz Ev Kadınları, Yağmurdan Kaçarken, Tatlı İntikam, Aşk Ekmek Hayaller adlı diziler takip etmiştir. Bugünlerde ise Çatı Katı Aşk dizisinde adından çok fazla bahsettiriyor.

Furkan Andıç’ın Ailesi Kimdir?

Furkan Andıç’ın bir abisi ve bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Trabzonlu baba ve Boşnak kökenli annenin ortanca oğludur.

Furkan Andıç Sevgilisi Kimdir?

Dilan Deniz Çiçek’le uzun zamandan beridir birlikte olan oyuncu; sürpriz bir kararla ilişkisini noktaladı. Daha sonraları Aybüke Pusat ile anılmaya başlandı. Hatta oyuncu Dilan Deniz Çiçek’in arkadaşı olduğu öğrenilen Pusat’la araları açıldı.

Furkan Andıç Sosyal Medya Kanalları Neler?

Bilhassa ünlüler aracılığıyla çok fazla kullanılan instagram Furkan Andıç aracılığıyla da tercih edilmekte. Şu anda aktif 2,5 milyon takipçiye sahip.

Adı Soyadı:
Furkan Andıç
Meslek:
Oyuncu
Doğum Tarihi:
04.04.1990
Boyu:
190 cm
Kilosu:
88 kg
Göz Rengi:
Ela
Sevgilisi:
Bilinmiyor
Burcu:
Koç
Eğitimi:
Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım
Doğum Yeri:
İstanbul
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.