Funda Aksu kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
413
Funda Aksu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Funda Aksu Kimdir, biyografi sitemizde Funda Aksu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Funda Aksu kaç yaşında?, Funda Aksu memleketi neresi, Funda Aksu evi nerede, Funda Aksu nereli, Funda Aksu instagram, Funda Aksu ile alakalı her detay yazımızda..

Funda Aksu Biyografi

Funda Aksu kimdir nerelidir, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, instagram hesabı? Funda Aksu ne iş yapar, mesleği? Funda Aksu Mehmet Ali Erbil sevgilisi mi? Funda Aksu model ve manken mi? Funda Aksu Oğuzhan Özyakup mesajlarını ifşa eden kişi mi? Funda Aksu yaşamı ve biyografi detayları.

Funda Aksu ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile sevgilisi olduğu yönünde basında çıkan haberlerle gündeme geldi. Funda Aksu 1989 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İzmir’de başlayan güzel iş kadınının aslen memleketi Trabzon’dur.

Funda Aksu boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Mehmet Ali Erbil sevgilisi Funda Aksu yaş farkı da magazin gündeminde konuşuldu. 64 yaşında olan Mehmet Ali Erbil sevgilisi Funda Aksu 30 yaşında. Aralarında 34 yıl yaş farkı bulunmaktadır.

Mehmet Ali Erbil yeni sevgilisi Funda Aksu önceden Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup’un mesajlarını ifşa etmesi ile de gündeme gelen isimler içinde olduğu kayıt edildi.  

İzmirli iş kadını Funda Aksu şimdilerde İzmir’de yaşamakta olup taşımacılık alanında ve özel VİP taşımacılığı hizmet vermektedir

Bekar olan Funda Aksu İnstagram model ve Funda Aksu Official instagram hesaplarına ulaşılamadı. Funda Aksu boyu 1.73 cm kilosu 54 kg burcu Oğlak.

Mehmet Ali Erbil yeni aşka yelken açtı! Mehmet Ali Erbil aradığı aşkı İzmir’de buldu! Aşka yeniden kapılarını açtı!   İşte Mehmet Ali Erbil’in yeni aşkı.Mehmet Ali Erbil,Mayıs 2021 tarihinde Instagram hesabında profil fotoğrafına Funda Aksu’nun da karesini koyarak ile ilgili magazin ve basında çıkan aşk haberlerini doğrulamıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.