Fulya Öztürk kimdir, Fulya Öztürk kaç yaşında?

06.11.2021
375
Fulya Öztürk kimdir, Fulya Öztürk kaç yaşında?

Fulya Öztürk kimdir, biyografi bölümünde Fulya Öztürk biyografi sayfası ile karşınızdayız. Fulya Öztürk kaç yaşında?, Fulya Öztürk memleketi neresi, Fulya Öztürk facebook, Fulya Öztürk nereli, Fulya Öztürk instagram, Fulya Öztürk ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Fulya Öztürk kimdir? başlığımızın detayları..

Fulya Öztürk Kimdir – Fulya Öztürk Biyografi

1989 Adana doğumlu Fulya Öztürk,Adana Gündünyaya geldi Koleji’nde liseyi bitirdi.Ardından Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümünde mezun oldu.Üniversiteyi kazandığı ilk televizyonculuk kariyerine başladı. 2007 senesinde Doğan TV’nin Staj On Air programıyla Star TV iç yapımlarda staj yaptı.

Profesyonel iş kariyerine 2008 senesinde CNN TÜRK Programlar Departmanı’nda başladı. 2010 senesinde CNN TÜRK Haber Merkezi’nde vazifeye başladı. 3 sene Kurgu Editörlüğü yaptı. Birçok belgeselin ve haberin kurgusunu hazırladı. 2013 senesinde Saha Muhabirliği ‘ne başladı. Fulya Öztürk bir çok üniversite ve dernekten ödüller aldı. Yılın Muhabiri ve En İyi Özel Haber dalında onlarca ödüle layık görüldü.

Bugünlerde ise FOX TV’de Umudun Olsun programının sunuculuğunu yapıyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.