Filiz Cercis kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
990
Filiz Cercis kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Filiz Cercis kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Filiz Cercis kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Filiz Cercis kimdir? kaç yaşında?, Filiz Cercis kimdir? memleketi neresi, Filiz Cercis kimdir? evi nerede, Filiz Cercis kimdir? nereli, Filiz Cercis kimdir? instagram, Filiz Cercis kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Filiz Cercis kimdir? Biyografi

Filiz Cercis nereli? Kaç yaşında?

Filiz Cercis kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Filiz Cercis sevgilisi, eşi, evli mi? Filiz Cercis yer aldığı diziler, babası kim, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Filiz Cercis yaşamı ve biyografisi

Filiz Cercis Türk iş kadını, girişimci, model ve oyuncudur. Bu kimliklerinin bunun yanında 2020 senesinde patron olması ile gündeme geldi.

Filiz Cercis boy kilo

Filiz Cercis 1990 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Liseyi tamamaldıktan sonra üniversiteye başlayan Filiz Cercis babasının desteği ile üniversite saatleri civarında çok istediği mesleği yapmak için girişimlerde bulundu. Aile şirketinde kozmetik ve kişisel bakım üzerine üretilen ürünleri yurdışı pazarında da sunan Filiz Cercis bu işe girişmeden evvel üretilen saç bakım ürünlerini başta kendisi üzerinde akabinde yakın çevresi üzerinde denedi ve büyük bir başarı yakaladı. Günümüzde “Le Melange” markası ile yola çıkan Filiz Cercis bugün dünyanın bir çok ülkesine markasını ihraç etmektedir.

Filiz Cercis sevgilisi

Filiz Cercis iş kadını olmasının yanında model ve oyunculuk da yapmaktadır. Kamerların karşısına ilk kez 2020 senesinde geçen Filiz Cercis oyunculuk kariyerine beyazperde adım atarak “Avcı” sinema filminde rol adlı. Filiz Cercis Tarık Cercis ile evli olup bu evliliklerinden Hayal Lorena adında bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Filiz Cercis boyu 1.68 cm kilosu 52 kg.

Filiz Cercis kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Filiz Cercis dizileri ve filmleri

Filiz Cercis yer aldığı diziler, filmler aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2020 Avcı (Sinema Filmi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.