Feyza Aktan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
697
Feyza Aktan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Feyza Aktan Kimdir?, biyografi sitemizde Feyza Aktan Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Feyza Aktan Kimdir? kaç yaşında?, Feyza Aktan Kimdir? memleketi neresi, Feyza Aktan Kimdir? evi nerede, Feyza Aktan Kimdir? nereli, Feyza Aktan Kimdir? instagram, Feyza Aktan Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Feyza Aktan Kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Fatıma Aktan
Doğum tarihi: 1992 (29 yaşında)
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.65 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Lisans
Medeni hali: Boşanmış (Özcan Deniz ile)
Meslek: İşletme, Moda
İnstagram hesabı için tıklayın.

Feyza Aktan kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Feyza Aktan kimdir ne iş yapar, dizileri, yaşı, ne mezunu, yer aldığı diziler var mı, fotoğrafları, oğlunun adı ne, Feyza Aktan Özcan Deniz nasıl tanıştı? Ne zaman evlendiler? Evlilikleri kaç yıl sürdü? Hangi tarihte boşandılar? Kim kimdir bölümümüzde Feyza Aktan yaşamı ve biyografisine ilişkin bilgiler sunacağız.

Feyza Aktan yaşamı ve biyografisi

Feyza Aktan gerçek ve tam adı ile Fatıma Aktan 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen memleketi Antalya’dır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra İşletme fakültesini kazandı. Bu sıralarda moda ve tasarım alanında çalışmalara başladı. 2015 senesinin son aylarında ünlü sanatçı Özcan Deniz ile tanıştı. İlişkisi 2017 senesinin başlarına kadar basından hep gizli tutuldu. 2017 senesinde hamile olması ve Özcan Deniz sevgilisi olarak medya ve magazin camiasında lanse edilmeye başlandı. Feyza Aktan en fazla yaşı ve ne iş yaptığı soruları ile gündeme gelmişti.Çünkü mesleğine ilişkin manken veya oyuncu olabileceği yönünde çok haberlere yer verilmişti. Nitekim Feyza Aktan Özcan Deniz’den 20 yaş ufaktü ve medveya bir kariyeri yoktu. Feyza Aktan medyada anıldığında 7 buçuk aylık hamileydi.

Takvimler 8 Mart 2018 tarihini gösterdiğinde Dünya Kadınlar Günü’nde manalı bir günde Feyza Aktan ve Özcan Deniz nikah masasına oturdu. Nikah, ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in Zekeriyaköy’de bulunan villasında kıyıldı. Basına kapalı olan nikah merasiminde Feyza Aktan gelinlik yerine beyaz sade bir elbise tercih etmişti. Ayrıca Feyza Aktan pahalı armağanlerle de magazin dünyasını işgal etmiştir. Özcan Deniz ve Feyza Aktan’ın beklenen bebekleri Kuzey ise 30 Nisan 2018 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. Lakin evliliklerinde sürekli olarak boşanacakları yönünde haberlerle gündeme gelmeye başlamışlardı. Özcan Deniz ile 15 ay evli kalan Feyza Aktan 27 Haziran 2019 tarihinde Özcan Deniz’den resmen boşandı. Kuzey’in velayetinin kimde olduğu bilgisi de bilinmemektedir. Boşanma sonrasında kulislerde çok şey konuşuldu. Bu konuşmalar içinde en iddialı olanı ise boşanma sonrasında Feyza Aktan’ın yoluna oyuncu olarak devam etmesi yönündeydi. Feyza Aktan şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. 3 yaşında Kuzey adında bir oğlu bulunmaktadır. Özcan Denizi ile boşanmalarına rağmen aynı çatı altında yaşamakta ve eski kocası ve oğlu ile tüm etkinliklere birlikte katılmakta ve tatile birlikte gitmektedir. 2021 senesinde mahkeme kararıyla Kuzey’in velayeti anne Feyza Aktan’a verilmiştir.

Feyza Aktan fotoğrafları

Aşağıda Feyza Aktan fotoğraflarıne varabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.