Feryal Gülman kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
116
Feryal Gülman kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Feryal Gülman kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Feryal Gülman kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Feryal Gülman kimdir? kaç yaşında?, Feryal Gülman kimdir? memleketi neresi, Feryal Gülman kimdir? evi nerede, Feryal Gülman kimdir? nereli, Feryal Gülman kimdir? instagram, Feryal Gülman kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Feryal Gülman kimdir? Biyografi

Feryal Gülman nereli? Kaç yaşında?

Feryal Gülman kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum tarihi, boyu, kilosu, burcu, ne iş yapar? Kemal Gülsoy eski eşi Feryal Gülman kim? Feryal Gülman boşandı mı? Oğlu kim? Estetiksiz hali? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Feryal Gülman yaşamı ve biyografisi

Feryal Gülman ünlü iş adamı Kemal Gülsoy’un eşidir. Feryal Gülman Kemal Gülsoy ile son 7 senedir süren boşanma davası ile gündeme gelmiştir.

Feryal Gülman doğum tarihi, kaç doğumlu, yaşı, kimdir, nereli, boy kilo

Feryal Gülman 1964 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Henüz 7 yaşındayken Ankara’da İstanbul’a taşındı. Bir yıl sonra yani 8 yaşına geldiğinde babası yaşamını yitirdi. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Feryal Gülman liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Teknik Üniversitesi’nde sürdürdü. Kariyerine ilk kez Alarko’da adım attı. Burada iş kadını Leyla Alaton ile emlak alanında görev aldı ve çeşitli seminerler düzenledi.

Fermal Gülman genç yaşta 25 yaşında Ankara Toki Daire Başkanlığı görevini üstlendi. Halkalı, Eryaman, Ataköy 7-8. kısım konutlarının satışında görev aldı. Ardından yaşamına kendisinden 32 yaş büyük olan Kemal Gülman girdi. Feryal Gülman Kemal Gülsoy kısa bir sürenin sonrasında nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden Arslan Gülman adında bir çocukları dünayay geldi. Kemal Gülman’ın kendisinden 58 yaş ufak avukat sevgilisiyle görüntülenmesi ile Fermal Gülman 2020 senesinde 21 yıllık eşi Kemal Gülman ile boşanma davası ile gündeme gelen isimler içinde yerini aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.