Ferudun Özdemir kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
592
Ferudun Özdemir kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ferudun Özdemir kimdir?, biyografi sitemizde Ferudun Özdemir kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ferudun Özdemir kimdir? kaç yaşında?, Ferudun Özdemir kimdir? memleketi neresi, Ferudun Özdemir kimdir? evi nerede, Ferudun Özdemir kimdir? nereli, Ferudun Özdemir kimdir? instagram, Ferudun Özdemir kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ferudun Özdemir kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ferudun Özdemir
Doğum tarihi: 1 Ocak 1975
Doğum yeri: Hatay
Boy: 1.76 cm
Kilo: 88 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Lise
İlişkisi: Nişanlı (Suna Yurtalan ile)
Meslek: Gazeteci, Sunucu, Yazar
İnstagram hesabı için tıklayın

Ferudun Özdemir nereli? Kaç yaşında?

Ferudun Özdemir kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu? Ferudun Özdemir n iş yapar, mesleği nedir? Evli mi, kaç kez evlilik yaptı? Çocuğu var mı?  Suna Yurtalan nişanlısı Ferudun Özdemir kitapları, kariyeri kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Ferudun Özdemir yaşamı ve biyografisi

Ferudun Özdemir Türk Gazeteci Yazar. Türkiye’de kaleme aldığı kitaplarla ve televizyon ekranlarda sunduğu programlarla tanınmaya başladı.

Ferudun Özdemir n iş yapar, mesleği nedir, Evli mi, kaç kez evlilik yaptı, kitapları

Ferudun Özdemir 1 Ocak 1975 senesinde Hatay İskenderun beldesinde 9 çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İskenderun’da başladı. Lakin ortaoğretim senelerında ailesi ile birlikte İstanbul’a geldi ve Eyüp’te yaşamaya başladı. Ferudun Özdemir İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra bir ayakkabı fabrikasında tezgahtarlık yaptı. Ardından ayakkabı ustalığına kadar yükseldi.

Gazetecilik kariyerine reklam ve halkla ilişkiler alanında başladı. Daha sonra araştırma yazıları kaleme almaya başladı. Bu süreci Edebiyat ve güncel konular takip etti. Ferudun Özdemir’in kaleme almış olduğu 10′ aşkın kitap bulunmaktadır. Türkiye’de ilk internet yardım sitesinin sahibidir.

2000 senesinde “Web Tasarım Rehberi” isminde kitabını paylaşımı yaptı. Televizyon sunuculuğu ve yapımcılığı yaptı. Ferudun Özdemir TRT Spor ’da “Ralli Günlüğü” programını bunun bunun yanında Beyaz TV ekranlarında 2013 senesinde yayına giren “Sosyal Gündem” programını hazırlayıp sundu.

Ferudun Özdemir Mayıs 2020 tarihinde Türkiye’de tesettür modasının ünlü simalarından modacı ve tasarımcı Suna Yurtalan ile nişanlandı. Nişan merasimine Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldı ve yüzükleri takan isim oldu.

Feridun Özdemir kitapları

  • Gülnihal
  • Tankları Durduran Ebabiller
  • Bu da Geçer Ya Hu
  • Külyutmaz Beşli  & Patır Kütür Bir İstanbul Macerası
  • Allah Büyük
  • Allah (c.c.) de Kalbim & Dua Var Problem Yok!
  • Allah Var Problem Yok!
  • La Tahzen Üzülme Allah Bizimle!
  • Payıma Yalnızlık Düştü
  • Web Tasarım Rehberi & 7’den 77’ye Yeni Başlayan Herkes İçin
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.